Прогулянкові дитячі коляски — незамінний атрибут кожного з батьків. Зараз виробники пропонують широкий модельний ряд, які відрізняються залежно від виду, розміру, бренду та інших показників. Тому важливо перед початком пошуку визначитися з особливостями її експлуатації.

Які різновиди прогулянкових дитячих колясок бувають?

Зараз виробники випускають кілька моделей колясок, які відрізняються механізмом складання.

 • Однією з найпопулярніших і актуальних серед батьків є «трансформер». Попри досить високу вагу, її цінують завдяки багатофункціональності. Послугує подібний виріб із народження й до кількох років. Отже, батьки зможуть набагато скоротити витрати.
 • «Книжку» рекомендують вибирати для тривалих прогулянок. Головна особливість подібного виробу — великі колеса. Їхній розмір забезпечує прекрасну прохідність. Додатково виробники комплектують їх чохлами, кишеньками й сумками. Конструкція стійка й комфортна, деякі виробники роблять регульовані спинки, вільно приймають лежаче положення. Комплектується вона матрацом, москітною сіткою та сумкою.
 • «Палиця» — найкомпактніший і легка складна модель, яка має мінімальну кількість металевих деталей. Попри це вона залишається досить практичною. Завдяки невеликим габаритам пристрій вільно заїжджає в автобусний транспорт і в супермаркети. Вадою товару є погана амортизація і брак захисту від дощу й холоду.
 • Триколісні вироби вирізняються більшою стійкістю й маневровістю. Спочатку можуть виникнути труднощі з керуванням. Подібне придбання — прекрасне рішення для спортивних мам, які люблять поєднувати прогулянку і пробіжку.
 • Коляску для погодок найкраще вибрати з двома окремими модулями. Якщо малюки різного віку, то варто звернути увагу на вироби з підніжкою або «причепом».

Сучасні бренди пропонують продукцію різноманітних кольорів і потреб, тому кожен батько підбере оптимальний варіант.

Як вибрати прогулянкову дитячу коляску?

Розглядати світ із положення сидячи набагато цікавіше й цікавіше, тому малюкам від 8 місяців знадобитися новий засіб пересування. Щоб молоді батьки зробили правильний вибір, фахівці рекомендують враховувати такі критерії:

 • Вироби з перекидною ручкою зручніші, оскільки дають змогу перевозити дитину в декількох позиціях. Крім цього вона має вільно регулюватися по висоті.
 • Наявність ременів безпеки запобігатимуть випадковому травмуванню малюка. Оптимальний варіант — п'ятиточкові ремені. Вони вважаються найнадійнішими й не створюють дискомфорт. Простежте, щоб була змога змінювати довжину.
 • Кошик також має бути містким. Зазвичай, на прогулянку батьки беруть із собою іграшки, серветки, запасні підгузки й багато іншого.
 • Колеса. Для їзди рівними дорогами можна купувати продукцію зі середніми за розміром колесами. Надувні колеса вирізняються якісною амортизацією, але існує ризик проколу.
 • Капюшон допоможе захистити крихітку від різних погодних умов. Наявність прозорого «віконця» дасть змогу спостерігати за поведінкою дитини, коли ви везете його спиною до себе.
 • Зазвичай спинка має кілька положень, завдяки чому в процесі їзди діти можуть спати. Водночас, під час підняття не повинно бути жодного шуму.
 • М'яке й широке сидіння зі знімною обшивкою забезпечить комфорт дитині й батькам.
 • Щоб забезпечити якісне гальмування, простежте наявність гальм на передніх і задніх колесах.
 • Продукція з комплектом аксесуарів запобіжить витратам часу на походи в магазини з пошуком і підбором доповнень до певної моделі.
 • Складаний механізм стане ще однією перевагою під час транспортування товару.

Не забувайте враховувати вік дитини й постарайтеся забезпечити йому максимальний комфорт під час прогулянки. Попередньо ознайомтеся з відгуками про пристрій. Це прекрасна можливість дізнатися про переваги та труднощі з якими зіткнулися клієнти під час використання товару. У разі виникнення додаткових труднощів зв'яжіться з менеджерами компанії.

Прогулянкові дитячі коляски

Обрано 2000 товарів

Показати ще 60 товарів