Коляски для малюків

Турботливі батьки прагнуть придбати для дитини найкраще. Природно, що перше, з чим вони зіткнуться після народження малюка — це придбання коляски. Цей виріб вкрай важливий для комфорту дитини, а тому вибирати його необхідно дуже ретельно. Сучасні дитячі коляски можна назвати першим транспортом у життя.

Молодим батькам треба обміркувати, де саме будуть проходити прогулянки: у парку, поблизу будинків або, можливо, біля води. Крім того, важливо врахувати, що коляску необхідно постійно носити з квартири на вулицю, а потім назад. Якщо будинок обладнаний ліфтом, то все набагато простіше, якщо ж ні — конструкція має мати малу вагу та легко складатися. Можливо, має сенс підшукати моделі зі знімною люлькою, моделі-трансформери або інші нестандартні рішення.

Основні види дитячих колясок

Продаж дитячих колясок влаштований у такий спосіб, щоб у кожного з батьків була можливістю підібрати зручний виріб. Не завжди цей процес швидкий, і щоб прискорити його, необхідно розібратися в тому, що пропонує ринок. Різноманіття колясок можна умовно звести до п'яти типів, конструктивно спирається на схожі елементи.

  • Для прогулянок. Тут дитина може бачити те, що його оточує без докладання додаткових зусиль. Найчастіше в цьому типі виробів колеса можна зафіксувати в одному положенні для додання стійкості або ж, навпаки, послабити кріплення для додаткової маневреності.
  • З люлькою. У такій колясці малюк надійно вкритий від яскравого світла, крапель дощу та попадання бруду. Жодний порив вітру не достукаєтеся до дитини, а корпус із водонепроникного волокна слугуватиме додатковим захистом. Іноді люльку можна легко відстебнути, а часом вона повністю закріплена.
  • Універсальні. Можна говорити, що тут об'єднані переваги двох перших типів, а до того ж конструкція обладнана більш масивними колесами. Крім того, основною відмітною рисою є можливість розгорнути люльку не тільки в одній площині, але й нахилити в зовнішній бік. Якщо батьки хочуть, щоб малюк споглядав світ і перебував попереду — це цілком можливо.
  • Трансформери. Для цього типу не характерна жодна з властивостей, згаданих вище виробів. Виробники колясок постійно експериментують, щоб збільшити комфортність, а також запропонувати різні варіанти розміщення малюка та кріплення люльки. Підходять такі коляски дітям різного віку: про немовлят до вже цілком самостійних.
  • Коляски типу «тростина». Конструктивно такі вироби влаштовані у такий спосіб, щоб мати можливість компактно та швидко скластися у вузький предмет. Крім того, такі товари мають малу вагу та вкрай зручні в транспортуванні.

Вибір коляски

Коляски для дітей помітно відрізняються за будовою і спочатку проектуються у такий спсосіб, щоб відповідати різним потребам покупців. Насамперед, необхідно подумати про колеса. Якщо дороги в районі залишають бажати кращого, розумно буде зробити упор на підвищену прохідність і додаткову м'якість гуми. Для людей високого зросту з великою шириною кроку буде трохи незручно використовувати коляску з колесами малого діаметру — це також необхідно врахувати.

Як було скасовано вище, одним із факторів повинен обов'язково служити вага виробу. Однак, не завжди найлегші моделі є найкращим вибором. Тут необхідно тонко відчути баланс між стійкістю й тим, наскільки критично підняти зайвих півкілограма. Визначитися з цим заздалегідь вкрай проблематично, але у разі купівлі незручної коляски, споживач відчує це вже під час першого виходу на прогулянку.

З огляду на розміри стандартних квартир, не потрібно забувати та про габарити виробу. У багатоповерховому будинку з вузькими під'їздами буває нелегко розвернутися із широкою конструкцією, тому цей аспект краще врахувати заздалегідь. Якщо споживач відчуває громіздкість коляски або незручність пі час поводження з останньою за будь-якого зросту, виріб купувати не рекомендується. Надалі, якщо виникне потреба зайти дорогою в магазин, аптеку або супермаркет, розминутися там у проходах із людьми буде вельми нелегко. Щоб не створювати додаткових складностей власними руками, доцільніше прикинути необхідні габарити завчасно.

Безумовно, інтернет-магазин дитячих колясок не може передати потенційному покупцеві відчуття від того, як відчувається виріб під час взаємодії з ним. Проте, завдяки великому асортименту, споживачам доступна можливість зорієнтуватися в товарах. Тут представлені коляски різної висоти, з ручками з різних матеріалів, з різнотипними колесами, комбіновані та нестандартні моделі.

Обрано 2000 товарів

Показати ще 60 товарів