Важливо, щоб коляски для новонароджених були зручними для малюка та його батьків. Тому виробники намагаються максимально захистити посадкове місце від будь-яких впливів довкілля, адже нормальне для дорослої людини може стати причиною захворювання або дискомфорту для дитини.

Як вибрати ідеальну коляску для новонароджених?

Універсальна коляска-люлька — чудове рішення для малюків до 6 місяців. Вона відрізняється простою конструкцією і складається з міцного шасі та знімної верхньої частини. Їхня головна перевага — наявність широкого спального місця й утеплений жорсткий каркас. Ці чинники позитивно впливають на гармонійний розвиток дитини.

Деякі моделі можуть змінювати положення спинки. Зазвичай є від 2 до 7 кутів нахилу. Але про наявність цієї функції доведеться проконсультуватися. Батьки виділяють й інші переваги подібної коляски, а саме:

  • Висока колісна база та прохідність дає можливість впродовж тривалого часу гуляти навіть по нерівній дорозі, водночас на сон малюка нічого не вплине.
  • Завдяки легкому зніманню люльки, її можна використовувати для сну в перші місяці життя. Деякі моделі для новонароджених призначені для перевезення в автомобілі. Вони додатково оснащені ременем безпеки.
  • Наявність місткого кошика для покупок і сумки для необхідних речей дасть змогу завжди мати під рукою важливі елементи.

Дизайнери особливо намагаються працювати над зовнішнім виглядом продукції. У продажу представлені люльки для хлопчиків і дівчаток різних кольорів. Багато з них прикрашені мереживом або милими принтами, які особливо люблять молоді матусі.

Купівля коляски — це складний багатоетапний процес. Прийняти остаточне рішення допоможуть відгуки користувачів і консультація з продавцем. Фахівець допоможе порівняти кілька моделей, розповість про їхні переваги та вади, підбере оптимальний пристрій залежно від ваших фінансових можливостей.

Коляски для новонароджених

Обрано 2000 товарів

Показати ще 60 товарів