Чудова заміна дитячому транспортному засобу є прогулянкова літня коляска, яка за своїми характеристиками нічим не поступається іншим засобам пересування для дітей. Застосовується для щоденних походів на вулицю, у гості, подорожей, поїздок за місто тощо. На сьогодні можна вибрати із широкого асортименту продукцію будь-якого розміру та кольору, підібрати відповідний для дитини виріб.

Якою має бути літня коляска

Як обрати дійсно якісний продукт — це важливе питання для всіх батьків. Під час купівлі потрібно враховувати такі характеристики: надійність, легкість, справний механізм, гарантія безпеки, комфорт, маневрування, ціна, привабливий дизайн. Багато виробників рекомендують використовувати цей засіб пересування не раніше, ніж дитині виповниться шість місяців.

Потрібно купувати коляску, коли дитина може самостійно та впевнено сидіти без допомоги, щоб не пошкодити фізичне здоров'я. У тому разі, якщо малюк часто спить на прогулянці, але вміє самостійно сидіти, з покупкою варто не поспішати. Якщо ж малюк допитливий і проявляє активність, потрібно подумати про придбання такого виробу.

Потрібно враховувати місце проживання, для асфальту підійдуть повороткі моделі з маленькими колесами. Для рівної дороги — гумове покриття коліс. У разі потреби переміщати сходами й іншими бар'єрами, потрібно придивитися до легкої й компактної продукції.

Різновиди прогулянкового транспорту

Є два різновиди таких літніх колясок: коляска-тростина та коляска-книжка. Вироби прості у використанні, зручні, не займають багато місця. Перший різновид не має повноцінного спального місця, з цієї причини не застосовується для довгих прогулянок. Є дві ручки, виготовлений у формі каркаса з металу, обтягнутою тканиною, що утворює сидіння й козирок від сонячних променів.

Вбудований складаний механізм дає змогу перетворювати продукт у тростину, яку можна переміщати в будь-яке місце або пересувати по землі. Підійде для дітей, які вміють ходити. Є й мінуси — відсутність лежачого положення й амортизаторів. Другий різновид має здатність складати удвічі так, що спинка притискається до сидіння, також має спальне місце та капюшон з оглядовим віконцем. Під час купівлі та вибору літніх колясок варто прочитати та прислухатися до відгуків, порад досвідчених людей або тих, хто вже використовує таку продукцію. 

Обрано 4000 товарів

Показати ще