Зі з'явою новонародженої дитини в батьків з'являється безліч обов'язків і завдань: вчасно погодувати, поміняти підгузник, вкласти спати й покупати малюка в дитячій ванні. Останній є одним із найскладніших процесів через необхідність участі обидвох членів сім'ї. Завдяки сучасним розробкам ванні процедури стали менш нудними й небезпечними. На ринку дитячих товарів пропонуються ванночки з підставками, гумовими покриттями, термометрами, системою зливу й сидіннями.

Дитячі ванночки: як вибрати відповідну?

Велика кількість пропонованих товарів для дітей іноді створює труднощі під час вибору продукції. Молодим батькам складно підібрати для новонародженого найбільш оптимальну та безпечну купальню. Скористайтеся переліченими порадами від фахівців, перш ніж купити продукцію:

  • Дитяча ванночка є зручною, просторою, глибокою й легкою. Подбайте, щоб малюк повністю містився, маючи навколо себе вільний простір. Невелика вага стане додатковою перевагою.
  • Важливим чинником є глибина. Має вміщуватися достатній об'єм води для купання малюка.
  • Дно оснащене антиковзним покриттям і дає можливість розмістити всередині спеціальний килимок.
  • Бажана наявність стійких ніжок або прогумованих підставок для надійності ванни.
  • Педіатрами пластик визначено як безпечний і найменш шкідливий матеріал. Ванне пристосування з такого компонента характеризується простотою в догляді, ударотривкістю і довговічністю.
  • Тримайте дитячу ванночку в чистоті, не використовуйте для господарських цілей і сушіть після кожного використання.

Економити на такому пристрої не варто, адже високоякісна купальня має тривалий період експлуатації і впливає на здоров'я дитини. Продукція з оцинкованого заліза втрачає початковий вигляд і під час взаємодії з гарячою водою виділяє токсичні речовини. Тому надавайте перевагу тільки перевіреним якісним виробам.

Які є різновиди дитячих ванночок?

На нинішньому ринку представлені різноманітні ванночки для новонароджених і старших діток. Їхня з'ява полегшує батьківські будні через корисні нововведення і характеристики. Зробити водні процедури приємними й максимально простими можна за допомогою таких пристосувань:

  • Купальні зі зливом. Відрізняється від класичних наявністю системи зливу. Це запобігає проблему тривалого спорожнення агрегату від води. Досить підняти відповідну кришку і вимити меблі. Під час дорослішання у малюка буде проявлятися інтерес до цієї функції, що зробить процес купання цікавим і приємним.
  • Ванна з підставкою. Вона буде підтримувати малюка в правильному положенні й дасть змогу швидко й легко купувати дитини. Є підставки на коліщатах, класичні, оснащені фіксаторами, на гумових ніжках. Завдяки можливості її від'єднання можна прибирати деталь після купання в спеціальне місце.
  • Купальні з термометром. Таке придбання позбавляє від проблеми вимірювання температури води звичними методами. Його легко регулювати й контролювати ступінь теплоти, налаштовуючи на рекомендовані лікарями 37 ° C.
  • Анатомічна ванночка. Основна її перевага — зручне положення дитини завдяки вбудованій гірці, що має анатомічну форму дитячого тіла. У такій ванні голова дитини завжди перебуває над водою, а опора під спиною не дає змогу зісковзувати. Це звільняє руки батькам і дає змогу оперативно і якісно покупати дитя.

Крім перерахованих чинників, враховуйте розміри ванної кімнати. Розраховуйте, що це пристосування знадобиться малюкові хоча б до року, тому й габарити повинні бути відповідні. Визначте найбільш безпечну форму дитячої ванночки, її бортики, кріплення, дно. Перед купанням перевірте стійкість агрегату для уникнення неприємних ситуацій.

Подивившись залишені відгуки клієнтів, можна переконатися в міцності і якості товару, а також дізнатися про особливості експлуатації виробу. Виникли питання? Зв'яжіться з менеджером для отримання детальної консультації. 

Показати ще 60 товарів