Дезодорант чи антиперспірант — що вибрати?

Всі дезодоранти й антиперспіранти, що випускаються сучасними виробниками, працюють в одному напрямку. Вони забезпечують належний захист для абсолютного комфорту та впевненості за будь-яких обставин. Тільки досягають цієї мети кожен своїм способом, маючи дещо різне призначення й діючи по-особливому: 

 • Дезодорант містить парфумовані запашники, збагачений антибактеріальними речовинами, завдяки чому ефективно бореться з неприємним запахом.
 • Антиперспірант діє радикальніше, захищаючи і від запаху, і від поту, тому актуальним є у разі рясного потовиділення.
 • Дезодорант-антиперспірант поєднує в собі функції обох засобів для максимального захисту.

Дезодоранти в каталозі ROZETKA

Ці засоби особистої гігієни представлені в широкому асортименті, покликаному задовольнити різноманітні запити. Є звичайні дезодоранти й антиперспіранти з класу мас-маркет для широкого кола споживачів. А також розкішні елітні продукти, адресовані вибагливим споживачам. Зазвичай вони без спирту, натуральні та гіпоалергенні, вирізняються високою ефективністю, багато з них — без запаху. Всі засоби поділяються на три категорії: 

 • для жінок,
 • для чоловіків,
 • для дітей і підлітків.

 

Крім класичних косметичних продуктів, можна, наприклад, купити дезодорант для ніг, який також піклується про тривалий комфорт. Це справжня знахідка у разі рясної пітливості для розв’язання делікатної й неприємної проблеми. Сучасний засіб «два в одному» піклується про свіжість стоп упродовж активного дня, будучи таким, що надійно захищає від запаху та регулює потовиділення.

 • Кульковий — один із найпоширеніших і найпопулярніших форматів, дуже простий у використанні. 
 • Стик — з легкістю наноситься, рівномірно розподіляється, утворює тонку плівку, яка перешкоджає розмноженню бактерій, що викликають неприємний запах, і поглинає вологу.
 • Гель — зазвичай має освіжний ефект і має особливий попит.
 • Пудра-тальк — випускається у зручній і практичній упаковці, незамінна для жирної шкіри.
 • Спрей — максимально зручний і гігієнічний у використанні, швидко висихає, не залишає слідів на одязі.
 • Крем — це вельми незвичайний формат випуску в упаковці, стандартній для твердих сухих дезодорантів, яка містить засіб із ніжною кремовою консистенцією.

Наскільки безпечні дезодоранти й антиперспіранти

Навколо безпеки цих продуктів постійно ведуться дискусії. Точніше, навколо деяких активних компонентів, що входять до складу та є потенційно небезпечними для здоров'я. Турботливі виробники, серед яких Crystal, Axe, Dove, Чистая линия й інші, вирішили звести нанівець усі переживання і випускають засоби нового покоління для максимально дбайливого впливу. 

Завдяки інноваційним формулам із натуральними інгредієнтами, сучасні дезодоранти й антиперспіранти приносять тільки користь. Вони не закупорюють пори, даючи шкірі змогу дихати, не сушать, не подразнюють, не викликають алергічних реакцій. Не згодні на компроміси у питанні безпеки? Ласкаво просимо за високоякісними товарами в інтернет-магазин ROZETKA!

Показати ще 60 товарів