Чим старшою стає дитина, тим дискомфортніше їй носити звичайні памперси, а на зміну приходять підгузки-трусики і їхні аналоги. Вони незручні й не дають дитині повністю активно рухатися. Всі батьки хочуть для дитини тільки найкращого, підгузки-трусики ідеально підійдуть під цей критерій. Вони мають різноманітні забарвлення, виготовлені з ухилом під звичайний памперс. Коли діти стають старшими, їхня активність значно зростає. Вони перетворюються у непосидьків, яким потрібно дістатися до всього.

 Під час вибору підгузка потрібно знати, що вони діляться на три основні різновиди:

  • Підгузки-трусики для плавання. М'які, приємні на дотик памперси. Створені для плавання в громадських басейнах. Вони не спадають і не набухають у воді. Після купання їх можна викрутити і використовувати знову. Через це ціна виходить дуже навіть не високою.
  • Одноразові підгузки-трусики. Цей різновид користується найбільшою популярністю серед батьків. Одноразові підгузки набагато гігієнічніші за інші. Батьки звикли до таких підгузків у ранньому віці дитини, так само вони більш практичні. Мінусом є екологічність і економічність.
  • Багаторазові підгузки-трусики. Ці трусики більш економічні за одноразові. Мами, які користувалися таким різновидом, наполягають на тому, що цей різновид значно корисніший. Багаторазові підгузки значно швидше привчають дитину до горщика. Такі памперси мають три шари, не пропускаючи випускання за межі памперса, але водночас малюк відчуває все, що відбувається.

Як вибрати підгузки-трусики

Важливо знати, що всі підгузки складаються із зовнішнього і внутрішнього шару, між якими є прошарок із наповнювача. Якісні трусики виготовлені з бавовни й целюлози, наповнювач з абсорбентів. Ці матеріали не несуть шкоди шкірі малюка. Якщо у складі є поліетилен, потрібно задуматися і відмовитися від вибору такого товару. Гумки фіксації мають бути в зонах поясу й ніжок. Добре, якщо вони широкі й не жорсткі.

Виробники продають підгузки для хлопчиків і для дівчаток. Батьки між ними вбачають відмінність тільки у кольорі упаковки. Колір — це одна з відмінностей цих памперсів. Другим чинником є поглинальний шар. У підгузках для хлопчиків поглинальний шар розташований у передній частині підгузка. А в підгузках для дівчаток цей шар розташований ближче до сідниць. Так для хлопчиків трусики виготовляються більш просторими спереду, а для дівчаток знизу.

Експерти склали рейтинг памперсів-трусиків, які мають доступну ціну й гарну якість. Памперси-трусики від виробника Libero мають ідеальне співвідношення ціни і якості. Памперси Hugies (15-25 кг) розроблені з урахуванням анатомічних особливостей дитини, за що й отримують місце у рейтингу. Ці памперси також користуються чудовими відгуками покупців.

Важливо розуміти, що підгузки-трусики створені для зручності подальшого розвитку малюка і спрощення привчання дитини до горщика.

Обрано 1497 товарів

Показати ще 60 товарів