Dishonored 2 для ПК (PC-KEY, російські субтитри, електронний ключ у конверті)

9 відгуків

Код:  21839637

 • Dishonored 2 для ПК (PC-KEY, російські субтитри, електронний ключ у конверті) - зображення 1
 • Dishonored 2 для ПК (PC-KEY, російські субтитри, електронний ключ у конверті) - зображення 2
 • Dishonored 2 для ПК (PC-KEY, російські субтитри, електронний ключ у конверті) - зображення 3
 • Dishonored 2 для ПК (PC-KEY, російські субтитри, електронний ключ у конверті) - зображення 4
 • Dishonored 2 для ПК (PC-KEY, російські субтитри, електронний ключ у конверті) - зображення 5
 • Dishonored 2 для ПК (PC-KEY, російські субтитри, електронний ключ у конверті) - зображення 6
 • Dishonored 2 для ПК (PC-KEY, російські субтитри, електронний ключ у конверті) - зображення 7
 • Dishonored 2 для ПК (PC-KEY, російські субтитри, електронний ключ у конверті) - зображення 8
 • Dishonored 2 для ПК (PC-KEY, російські субтитри, електронний ключ у конверті) - зображення 9
 • Dishonored 2 для ПК (PC-KEY, російські субтитри, електронний ключ у конверті) - зображення 10
 • Dishonored 2 для ПК (PC-KEY, російські субтитри, електронний ключ у конверті) - зображення 11
 • Dishonored 2 для ПК (PC-KEY, російські субтитри, електронний ключ у конверті) - зображення 12
 • Dishonored 2 для ПК (PC-KEY, російські субтитри, електронний ключ у конверті) - зображення 13
 • Dishonored 2 для ПК (PC-KEY, російські субтитри, електронний ключ у конверті) - зображення 14
Dishonored 2 для ПК (PC-KEY, російські субтитри, електронний ключ у конверті) - зображення 1

Сиквел рольового пригодницького екшену Dishonored приготував багато цікавого для рятівників Імперії Островів. Купити Dishonored 2 буде цікаво всім шанувальникам жанру, а також усім, кому полюбилися пригоди першої частини. Імператрицю Емілі Колдуїн повалили потойбічні злі сили, і тепер вона готова стати справжнім асасином, щоб повернутися до влади.

Опис Dishonored 2 для ПК (PC-KEY, російські субтитри, електронний ключ у конверті)

Зверніть увагу! До комплекту входять: ключ для активації в Steam, посилання для встановлення в електронному вигляді, у друкованому вигляді, у конверті. Інструкція щодо встановлення дуже проста: зайдіть за посиланням, введіть ключ, дотримуйтесь інструкцій.

Регіон: Товар для активації і використання в Україні та країнах СНД (крім країн Балтії).

Сиквел рольового пригодницького екшну Dishonored приготував багато цікавого для рятівників Імперії Островів. Купити Dishonored 2 буде цікаво всім шанувальникам жанру, а також усім, кому полюбилися пригоди першої частини. Імператриця Емілі Колдуїн повалена потойбічними злими силами й тепер готова стати справжнім асасином, щоб повернутися до влади. Грати можна буде як за неї, так і за Корво Атта, також знайомого гравцям за першою частиною гри. Проходження гри передбачає "насильницький" стиль, стелс-режим і якийсь третій варіант, призначення якого відкриється тільки в процесі гри, а поки залишається сюрпризом. Активуйте для Dishonored 2 ключ, і пориньте до інтриг Імперії, щоб розгадати всі її секрети та завоювати трон.

Головні особливості:

 • Керуйте Корво Атта або Емілі Колдуїн, проходячи однакові місії різними способами. Позиції й реакції героїв також, як і їхні можливості та доступний геймплей, різні. Обидва герої тепер будуть озвучені.
 • Сюжет готує масу сюрпризів як для нових гравців, так і для шанувальників першої частини, а рішення героїв неодмінно вплинуть на його розвиток і світ загалом.
 • Нова система прокачування, оновлене древо навичок і новий набір сил героїв.
 • Додаткові параметри складності гри, нові можливості геймплею і варіативність проходження роблять цю пригоду справді цікавою.
 • Крадіть, вбивайте, залучіть специфічні таланти свого головного героя і стежте за тим, як це впливатиме на те, що відбувається.
 • Dishonored 2 дістала новий движок від компанії Bethesda, відмітний від движка першої частини гри. Приголомшлива графіка створить чудову атмосферу та чудовий настрій для підкорення Імперії.

Глибокий нелінійний сюжет
Реліз Dishonored став найобговорюванішим проектом відразу, щойно вийшов. Мільйони гравців у всьому світі поринули до міста Дануол, яке пожирає чума. Там, граючи за Корво Атта, титулованим його милістю імператрицею Джессамін Колдуїн лордом захисником, траплялося вершити правосуддя й справедливість за смерть вищезгаданої імператриці, а також шукати викрадену спадкоємицю престолу – Емілі Колдуїн. Хоча перша частина гри викликала багато запитань як у плані сюжету, так і в плані ігрових механік, вона дістала масу високих оцінок від провідних ігрових редакцій і користувачів. Її продовження напрошувалося само собою. Минуло довгих 15 років, і трон повернувся до молодої принцеси Емілі. Корво взяв на себе роль благородного татуся й тому, щоб уникнути інциденту, що стався з матір'ю Емілі, — вже 15 років навчає її майстерності вбивці. Дія Dishonored 2, купити який ви можете в нас, розвивається після зникнення лорда Регінда. Чума, природно, канула до Лети, однак, трон був вирваний із рук Емілі невідомим узурпатором, який віроломно влаштував державний переворот прямо в тронному залі.

Корво й Емілі змушені були відступати, щоб підготуватися й потім помститися. Узурпатор стане головним антагоністом, але не єдиним, їх буде набагато більше, на манір першої гри, і Ви усуватимете їх одного за іншим, у такий спосіб наближаючись до особистості загадкового тирана.

Пориньте в похмурий сетинг стимпанку та вікторіанства
Основним місцем дії, де розгорнеться полювання, стане місто під назвою Карнак. Він розташований на тому самому острові, що й Дануол, тільки трохи південніше. Тим часом, Карнак – це батьківщина лорда-захисника Корво. Якщо Ви грали в першу частину, варто купити ключ Dishonored 2, адже під час потрапляння до Карнака, відразу поринете у знайому атмосферу похмурого стимпанку та вікторіанського стилю, розведеного неабиякою часткою антиутопічного божевілля. Під час створення цього місця розробники надихалися середземноморськими країнами Європи. Жити головний герой буде не в пабі, а на кораблі. За першим враженням, за умови бешкету й безумства, які відбуваються там, місто Карнак має трохи світліший вигляд, ніж його попередник Дануол.

Обирайте, за кого грати
Якщо Ви вирішите купити Dishonored 2, то не проґавте найцікавіше — це головні герої, яких у грі буде двоє. У певні моменти гри Ви мусите обирати, за кого грати, за Емілі або Корво. Обох об'єднуватиме спільна мета, однак, діятимуть вони зовсім по-різному. Відмінність відчувається й у геймплейних механіків, адже, хоч Емілі й учениця Корво, але в неї свій погляд на ситуацію. Основні відмінності між головними героями будуть у навичках. Уміння Корво зазнали мінімум змін, йому будуть доступні ті самі можливості, що й були в нього в першій частині гри.

Хоча тепер вони представлені в покращеному або розширеному вигляді, їх необхідно буде відкривати та покращувати. Тепер, наприклад, здатність контролювати час дає змогу Корво промотувати час тільки вперед, а телепорт нарешті дасть нагоду вбити когось через скляне вікно вже з першого рівня розвитку. Найсоковитіше нововведення – це звичайно Емілі. Її здатності сильно відрізняються від Корво. Наприклад, їй доступний своєрідний гігантський батіг, який дає змогу переміщатися локаціями. Він дещо схожий на телепорт Корво, однак, з ним гравець переміщається фізично й тому його можуть помітити стражники. Цим батогом можна користуватися і як зброєю.

На місце неспішного стрибка з уступу на уступ прийде можливість динамічно носитися у всіх трьох вимірах. Більшість здатностей Емілі не менш цікаві, ніж у Корво, але для їхнього застосування потрібні відповідні ситуації. Є навичка, що дає змогу з'єднати чотирьох ворогів, і те, що трапиться з одним, чекає й на інших. Тобто, у разі оглушення одного, інша трійця матиме ідентичний ефект. У Емілі є ще одна незвичайна навичка, що дає змогу непомітно крастися в тінях і пролазити в тісних місцях, але здатність ця короткочасна.

Опрацьована кастомізація спорядження
З озброєння обом будуть доступні: пістолет, клинок, арбалет і безліч різних пристроїв, як-от: гранати, міни, пастки та інші ґаджети, здатні калічити, дезорієнтувати або навіть вбивати. Апгрейд зі зброї нікуди не дінеться, а лише поповниться новими можливостями. Так, наприклад, Емілі зможе красти кістяні амулети, які даватимуть певні бонуси. До гри знову повернеться сварливий винахідник Антон Соколов, який і буде все покращувати.

Заплутані місії з різноманітним проходженням
Усі завдання можна виконувати, як завгодно. Ігровий процес розглядає десятки варіантів проходження гри, є спосіб закінчити місію, нікого не відправивши на той світ, а можна й пробиватися в стилі Рембо, роздаючи кожному ворогові по кулі та попутно протикаючи мечем тих, у кого ці кулі не влучили — все на розсуд гравця. Тут кожен знайде той спосіб проходження, яким хочеться відіграти. Плюсом є мотивація пройти гру ще разок, але іншим стилем, хоча для цього потрібно купити код активації Dishonored 2. Штучний інтелект ворогів був перероблений. Тепер за велінням скрипту вони можуть швидше помітити ваше укриття й забити тривогу. З'явиться також маса відчайдушніших механічних ворогів, обдурити яких буде дуже складно. Арсенал прийомів збільшився в сторону несмертельних. Тепер можна виконувати несмертельні атаки з повітря, а оглушених охоронців можна ховати до ліжка.

Насолоджуйтеся гідним продовженням
Отже, варто сказати, що продовження виходить саме продовженням з усіма наслідками, що випливають. Поліпшено механіки, які зазнали сильних змін. Новий сюжет, великий світ, який перетворюється в пісочницю пісочниці. У другій частині творці турбувалися про велику варіативність, що відбувається. Доленосні рішення дуже сильно впливатимуть на сюжет і на світ гри загалом. Цього разу, за заявою розробників, кінцівки в грі не будуть такими похмурими, як це було в першій частині.

Інструкція для активації:

 • 1. Завантажити, установити та запустити Steam: http://steampowered.com/download/SteamInstall.msi
 • 2. Зареєструвати акаунт Steam.
 • 3. Відкрити закладку "Мої ігри" з верхнього меню, внизу натиснути кнопку "Активувати через Steam"..."
 • 4. Вас попросять увести код продукту, уведіть куплений у нас ключ.
 • 4. Приготуйтеся до процесу встановлення (завантажування)
 • 5. Грайте.

Поради: Як активувати гру?

Характеристики Dishonored 2 для ПК (PC-KEY, російські субтитри, електронний ключ у конверті)

Платформа
Країна-виробник
Жанр
Дата світового релізу
 • 11 листопада 2016
Мінімальні системні вимоги
 • ОС: 64-розрядна версія Windows 7, Windows 8 або Windows 10
  процесор: Intel Core i5-2400 або AMD FX-8320
  ОЗП: 8 ГБ
  вільний простір на жорсткому диску: 60 ГБ
  відеокарта: NVIDIA GeForce GTX 660 з 2 ГБ відеопам'яті або AMD Radeon HD 7970 з 3 ГБ відеопам'яті


  Для активації гри необхідно інтернет-з'єднання, а також обліковий запис Steam.
Кількість гравців
Рекомендовані системні вимоги
 • ОС: 64-розрядна версія Windows 7, Windows 8 або Windows 10
  процесор: Intel Core i7-4770/AMD FX-8350 або більш продуктивний
  ОЗП: 16 ГБ
  вільний простір на жорсткому диску: 60 ГБ
  відеокарта: NVIDIA GeForce GTX 1060 з 6 ГБ відеопам'яті/AMD Radeon RX 480 з 8 ГБ відеопам'яті або більше


  Для активації гри необхідно інтернет-з'єднання, а також обліковий запис Steam.
Сервіс активації
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 9

 • Владимир Базулин
  • Продавець: Rozetka

  Отличная игра за смешную цену.

  Переваги:
  Сюжет. Нелинейность. Цена.
  Недоліки:
  Их нет. Это шедевр.
 • Мирослав
  • Продавець: Rozetka

  Хорошая игра по отличной цене

  Переваги:
  Отличная цена
 • Геннадий Ховрин
  • Продавець: Rozetka

  Отличная игра, спасибо.

Дивитися всі відгуки →

* Увага! Усі ігри ліцензійні!

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення