Відгуки покупців про Оливки чорні без кісточки Diva Oliva Gold 720 мл (5060235651373) 28

• Оливки чорні без кісточки Diva Oliva Gold 720 мл (5060235651373) фото від покупців 1

• Наталія Власик

Чудові! Беру вже другу банку. Великі, одна в одну, смачні. Тепер навіть питання не стоятиме, які саме придбати: братиму тільки їх.

Переваги:
    Великі, смачні.
    Недоліки:
    Не виявила
  • Лидия Чередніченко

Насчет дяди в Италии...Что-то мне напоминает классика: " Мой дядя видал, как барин едал"....

Переваги:
    Замечательные маслины ! и этим все сказано
  • Наталия Ярмак

дуже смачні, м'ясисті маслини. без кістки.

• Виталий Коваленко

Дороговато (ок 260 грн. за кг оливок)

Переваги:
    Вкусные, плотные маслины, ничего лишнего
  • Переяслова Наталля

На жаль маслини не отримала. І з ними ще дві банки соусів. Хоча весь товар був зі 100 %передплатою. Перевізник склав акт на недоотриманий товар. І як тепер мені дізнатися чи отримаю я замовлене і коли?

Недоліки:
    Товар не отримала

Доброго дня, Наталя! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.

• Наталія.

Великі та смачні маслини.

Переваги:
    Ціна по акції.
  • Ольга

Маслины отличные. Срок годности смотрите на стекле банки, 1 см ниже крашки

Переваги:
    Рекомендую
    • Роман Тихенко

Його навіть при бажанні дуже важко побачити. Знайшов тільки завдяки цьому коментарю )

• Юрій Ткачук

та нормально там видно дату виробництва і партію, не ідеально, але видно ;)

• Татьяна

Купувала такі маслини вперше і залишилася задоволеною. В банці досить багато плодів, маслини крупні, м'ясисті та дуже смачні.

Переваги:
    Валикі маслини, дуже смачні!
    Недоліки:
    немає
  • Евгений

Ничего особенного. Просто маслины

• Попова Ольга
    Переваги:
    Крупные оливки