Опис Лужні батарейки Duracell Ultra Power AA 1.5В LR6 4 шт (5000394062573)

Duracell пропонує широкий асортимент батарейок , які можуть бути використані в електронних пристроях, що вимагають надійного забезпечення енергією. Батарейки Duracell Ultra AA – це лужні батарейки, ідеальні для забезпечення енергією всіх Ваших пристроїв, з підвищеною продуктивністю для пристроїв з високим потоком енергії Лужні батарейки Duracell Ultra містять до 100% більше енергії (серед батарейок АА-розміру в порівнянні з мінімальною середньою тривалістю за даними випробування на цифрових камерах, проведеного IEC у 2015 році. Результати можуть відрізнятися залежно від пристрою чи використання. (www.iec.ch)). Вони доступні в розмірах AA, AAA, C, D і 9В. Технологія check дозволяє легко перевірити, скільки енергії залишилось в кожній батарейці, щоб уникнути непотрібних перерв у використанні пристрою і дозволяє повторно використовувати Ваші Батарейки в пристроях з низьким потоком енергії навіть тоді, коли вони більше не Працюють у пристроях з високим потоком енергії (тримайте Батарейки разом і не перемішуйте з невикористаними батарейками в другому пристрої). Ви просто натискаєте білі точки на обох кінцях Батарейки і бачите кількість енергії, що залишилася на вимірювачі енергії. Крім того, технологія Duralock зберігає батарейки Duracell, які не використовувались, готовими до використання і зарядженими до 10 років при зберіганні в нормальних умовах. Ці батарейки є найкращою пропозицією лужних батарейок Duracell для пристроїв з високим потоком енергії таких як, цифрова фотокамера, фотоспалах, іграшки або портативні програвачі з великою потужністю, і, звичайно, широкого спектру регулярно використовуваних пристроїв, таких як моторизовані іграшки, ліхтарики, портативні ігрові контролери, бритви, зубні щітки і будь-які інші. У 1969 році фірма Duracell була частиною місії Apollo 11, ставши першою батарейкою на Місяці.
ПРАЦЮЄ ДО 20 РАЗІВ ДОВШЕ*
*У порівнянні з провідними цинковими батарейками AA, під час тестування з використанням цифрового фотоапарата, який відповідає стандарту IEC 2015 року. Результати можуть відрізнятися залежно від пристрою та способу його використання. (www.iec.ch)
Наша найкраща батарейка, придатна для пристроїв, що використовуються щодня, з підвищеною продуктивністю для пристроїв з високим потоком енергії
Торцеве покриття Superior Nylon допомагає запобігти протікання батарейки
Технологія Duralock зберігає батарейки Duracell, які не використовувались, готовими до використання і зарядженими до 10 років при зберіганні в нормальних умовах.
Доступні в розмірах AA, AAA, C, D і 9В

Характеристики Лужні батарейки Duracell Ultra Power AA 1.5В LR6 4 шт (5000394062573)

Типорозмір
Кількість в упаковці, шт.
Країна-виробник товару
Країна реєстрації бренду
Гарантія
 • 14 днів
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 15

 • Анатолій Кріпака
  • Продавець: Rozetka

  Найкращі батарейки. Купую завжди. Не хочу витрачате гроші на хтозна що. Вони якщо можна сказати всиляють в мене впевненість, що пристрій не підведе. Але ж як всі батарейки вони не вічні. Час від часу, треба заглядати до них. Додатково є можливість перевірки залишку заряду.

  Переваги:
  Найкращі батарейки.
  Недоліки:
  Немає
 • Леонид Муквіч
  • Продавець: Rozetka

  Брал батарейки для лазерного нивелира. Пользуюсь им нерегулярно (по необходимости) около месяца. Батареи еще держат. Чего нельзя сказать о предыдущих батареях из комплекта нивелира - их хватило на пару дней.
  Обыкновенных батарей ушло бы уже 3-4 комплекта.

  Переваги:
  Большая емкость. Позволяют повышеный ток разряда.
  Недоліки:
  Великовата цена.
 • Денис Кощавка
  • Продавець: Rozetka

  Дюрасел есть дюрасел, лучше батареек просто нет

Дивитися всі відгуки →