Відгуки покупців про Зволожувач повітря ELECTROLUX EHU-3710D 31

• Зволожувач повітря ELECTROLUX EHU-3710D фото від покупців 1
  • Зволожувач повітря ELECTROLUX EHU-3710D фото від покупців 2

• Ксения Трохимчук

Добрый вечер.
    Забрали увлажнитель 27.02.2021г. на пункте выдачи проверили все отлично, включили в розетку работает. Дефектов на корпусе нет .
    Но когда пришли домой и сняли защитную пленку с экрана, увидели на внутренней стороне трещины .
    Так как там защитная пленка разглядеть это в пункте выдачи просто невозможно !
    Видимо при установке экрана его повредили .
    Вот вопрос, нам заменят этот увлажнитель на новый в нормальным экраном ?

• Xристина Мельник

Добре працює вже три роки..Єдине тільки,загубився десь резервуар для ефірних олій...Може хтось знає чи можна його окремо десь докупити?

Переваги:
    Нічне світло,резервуар для ефірних олій..
  • Юлия Ткаченко

Купили 3 года назад на розетке,никаких проблем не возникало,работает отлично!Хорошая полезная вещь.Комнатные цветы начали рости как грибы.

• Олег Мирошниченко

Пользовался им ровно неделю, с каждым днем лужа под ним становилась все больше и больше, потом отвез обратно. На складе сказали, что таких сдают много, деньги вернули без всяких проблем. Товар совсем не качественный, не тратьте деньги на это......

Переваги:
    Недоліки:
    Протекает, оставляет осадок, некачественный датчик
  • Семен Др

Заказал два, в одном на пульте не работает одна кнопка.
    Вопрос к поставщику - я могу поменять пульт на такой же новый по почте без возврата всего аппарата? (Он ок)

• Дмитро Дюк

1. Працює, але в мене ще такий був, всі по якомусь власному алгоритму.
    2. На сайті виробника немає зволожувачів, потім дзвонив питав у представників виробника в Україні, сказали. що вони взагалі не розробляють і не виготовляють зволожувачі повітря. Тому такі глюки. Наприклад іонізація та ультрафіолетова обробка води вмикаються в режимі "Ваву mode", при цьому пар іде гарячий і вологість не менше 60 відсотків, така собі сауна, коли кімната невелика. 5 літрів в такому режимі на 10 кв. метрів ідуть за добу. Тобто так користуватися неможливо, і треба забути про іонізацію та ультрафіолетову обробку води. До речі, нічого схожого на елемент для ультрафіолетової обробки в пристрої немає, тобто це обман, а як вони виглядають знаю добре. Думаю, що і іонізації теж немає, там завжди специфічний запах, а тут його взагалі немає
    3. Не було в пульта в комплекті для дистанційного керування.
    4. Знизу відсік для аромоолій взагалі пустий.
    5. Не продуманий, дуже ненадійний відсік для воді, ручка для виду, і це на 5 літрів ніщо, приходиться бути дуже обережним.
    6. Індикатор на екрані знано більше світять за кольорову підсвітку.
    7. Досі працює, але тільки тому що відразу заливалася вода зі зворотнього осмосу.
    8. Раз на рік треба чистити низ від слизу, дочекатися коли висохне і почистити за допомогою засобу для чистки кондиціонерів.

Переваги:
    Зволожує при чистій воді
    Недоліки:
    прислали без пульта, знизу немає кришки з поролоном для аромомасел
  • valeriyabasarak

Очень занятно. Но на сайте электролюкс такого девайса нет

• Анна Чебан

Покупали увлажнитель не в "Розетке". Гарантийный срок год. Перестал работать через год и 3 дня.

• Владислав Рудь

термогигрометр

Переваги:
    1. Большой бакимпатичный дизайн, есть пульт д/у, много режимов работы, встроенный экран с термометром и термогигрометром, можно использовать как ночник, очень тихий.
    Недоліки:
    Не удобно доливать воду, не правильные показания термогигрометра, на максимальном режиме оставляет влагу на полу, плохой сенсор, можно использовать только хорошо очищенную воду
    • Зволожувач повітря ELECTROLUX EHU-3710D фото від покупців 1
    • Зволожувач повітря ELECTROLUX EHU-3710D фото від покупців 2
  • Виталий Шевченко

Питання наступного характеру: Замовив на Розетці зволожувач повітря ELECTROLUX EHU замовлення № РО3905266186, посилка прийшла вчасно, але коли я її розпакував, в коробці була відсутня інструкція та гарантія на зволожувач!!!!! Натомість була інструкція на користування флешою яку я не замовля! =)) Як мені далі бути з Гарантією??

Доброго дня, Віталій! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. З докладною інструкцією по отриманню або заповнення гарантійного талона Ви можете ознайомитись за посиланням . Також Ви можете звернутися до наших менеджерів за номером (044) 364-83-65, і вони допоможуть Вам у вирішенні даного питання.