Що таке одноразові електронні сигарети та їхні переваги

Кожен курець рано чи пізно стикається з бажанням кинути курити, допоміжним засобом для таких людей стануть одноразові електронні сигарети та кальяни. Вони мають середню вартість і характеризуються практичністю.

Якщо порівнювати з традиційними багаторазовими різновидами, можна виділити низку подібностей і відмінностей. Щодо основного принципу роботи, то тут усе зовсім інакше. У цій групі товарів картридж не має властивості дозаправлятися. Тобто він націлений на одноразове використання. Також для нього не доведеться купувати спеціальну рідину, він йде вже наповненим. Тільки замість наповнювача використовується невеликий шматочок тканини, вже просочений смаковими добавками, які можна вибрати на свій смак. Треба почати взагалі з того, що атомайзер і міні-колба для рідини - це одна деталь, на відміну від стандартних модифікацій.

Одноразові електронні сигарети можуть стати непридатними у двох ситуаціях. По-перше, вони перестають працювати, коли закінчується заряд, адже, як звичайний різновид, його не можна заряджати. Також використовувати прилад немає сенсу, коли закінчується просочення. У цих випадках без докорів сумління ґаджет можна викидати. З огляду на порівняно низьку ціну, як для електроніки, процес куріння цієї сигарети повністю себе виправдовує.

Процедура може тривати різну кількість часу, залежно від моделі та об’єму ємності. Зазвичай це понад 300 затяжок, які можна розтягнути за бажанням на цілий день. Цей ресурс часто є фіксованим і вважається ціноутворювальним. Згідно з відгуками досвідчених споживачів і експертів, навіть в арсеналі у найбільш завзятого курця такий ґаджет заміняє дві пачки звичайних сигарет. Це й можна назвати головною перевагою, що зумовлює такий приріст популярності продукту за останні роки.

Перевагою можна назвати й те, що для електронних сигарет не потрібні додаткові комплектуючі. У разі ж вейпів або звичайних екземплярів покупцеві доведеться придбати спеціальний чохол, набори ароматизаторів та інше потрібне спорядження.

Технічні та функціональні особливості

Насамперед потенційний покупець звертає увагу на такий критерій, як наявність або відсутність нікотину у складі заправки. Це дійсно дуже важливо для тих, хто хоче кинути курити або тих, хто тільки на початку шляху. За цим параметром можна виділити нікотинові та варіації без нікотину. Вартість вони мають приблизно однакову.

Зовні вони схожі на традиційні екземпляри. Однак, в одноразових немає спіралі розжарювання. Це з одного боку навіть набагато зручніше й безпечніше, адже немає ймовірності обпектися або спалити намотування.

Завдяки конструкційним і технічним деталям, вони випаровують дуже маленьку кількість диму, через що ними можна користуватися в громадських місцях, не приносячи дискомфорту тим, хто оточує. Також це не так шкідливо для легень, адже речовин, які вони переробляють, не так багато.

Як зробити правильний вибір

Перед тим, як вибрати конкретну модель одноразової електронної сигарети, рекомендується ознайомиться з усім товарним рядом. З огляду на широкий асортимент, зробити це буде досить важко. У процесі підбору потрібно враховувати всі дрібниці, починаючи від потенційної регулярності куріння. Визначивши цей складник, можна націлено шукати потрібний варіант на певну кількість допустимих затягувань.

Також важливо ознайомиться з виробниками. Оскільки продукт вважається популярним і жаданим, його виробляють десятки відомих брендів і сотні маловідомих компаній, які нещодавно вийшли на ринок. До заслужених лідерів і просто виробників якісних девайсів можна віднести фірму EGO.

Останньою характеристикою є дизайн. Різний декор та прикраси вже не рідкість на корпусах цих агрегатів. Важливо розуміти, що малюнок має бути прийнятним для самого власника. Якщо це подарунок, то він не має бути зухвалим, адже це ознака поганого тону. Якщо придбання для жінки чи дівчини, воно має бути м'яких тонів.

Обрано 9 товарів