Механічний батарейний мод для електронних сигарет

Механічний батарейний мод − простий і досить практичний комплект елементів живлення. За своєю конструкцією − це порожня трубка, в якій відсутні електронні модулі. У мехмоді напруга з акумулятора подається на атомайзер без контролюючих струм мікросхем. Для подачі струму на випарник застосовуються магнітні, тактові або пружинні кнопки.

Чим примітний механічний мод

Повна відсутність електронних модулів визначає специфіку використання пристрою. Єдина можливість регулювання кількості й густоти пари здійснюється через опір спіралі випарника. Тому механічні моди, що обслуговуються, більше підійдуть досвідченим парильникам, які можуть самостійно провести якісне намотування.

До переваг механічних модів можна віднести:

  • відсутність електроніки, що посприяло розвитку сабомного вейпінга; для «низького Ома» застосовують механічні моди, які не дбають про наслідки подачі високої потужності на спіраль з низьким опором − мехмоди просто дозволяють це робити;
  • немає електроніки − немає проблем, пов'язаних з електронними платами;
  • найбільш прийнятна вартість серед батарейних модів;
  • мінімальний розмір і вага − не містить зайвих плат і схем.

Однак слід враховувати і недоліки, пов'язані з відсутністю електроніки. Це неможливість контролювати захист від перегріву і переразряду. У таких випадках необхідно купувати тільки якісні пристрої з батареєю з високим струмом, не робити намотування, на яке не розрахований акумулятор, стежити за зміною кількості пари, не допускаючи «переразряду».

Види механічних модів

На сайті Розетка ви можете підібрати і купити механічні моди найрізноманітніших форм, колірних рішень, ємностей, видів атомайзера. Однією з основних відмінностей мехмодів є місце розташування і функціональність кнопки передачі струму. За типом розташування кнопки діляться на бічні, нижні, зовнішні і внутрішні. Також бувають кнопки на пружині, зворотний хід яких регулюється пружиною, кнопки на магнітах, зворотний хід регулюється різнополярними магнітами, тактові кнопки.

Електронні випарники − це інноваційний прорив у галузі тютюнокуріння. Це можливість парити де завгодно і коли завгодно, не завдаючи шкоди власному здоров'ю та здоров'ю людей навколо. Механічні батарейні моди не тільки допоможуть перейти на альтернативне куріння, але й повністю замінять класичну сигарету, передадуть смак тютюну або будь-який інший смак.

Інтернет-магазин Розетка пропонує механічні моди від відомих світових виробників. Прийнятна вартість, якісні фотографії, докладний опис, відгуки користувачів допоможуть зробити потрібну і корисну покупку.

На товари діють знижки та спеціальні пропозиції. Асортимент продукції регулярно поповнюється. Ми постійно стежимо за новинками зі світу сигаретного-електронної промисловості.

Батарейний мод механічний для електронних сигарет

Обрано 25 товарів