Електронні сигарети з верхнім заправленням

Перш ніж приступити до вибору електронних сигарет з верхнім заправленням, визначитеся з типом пристрою. На сайті Розетка є атомайзери, батарейні моди, кліромайзери і стартові набори від відомих брендів електронно-сигаретної промисловості, що мають верхню систему заправлення. Одноразова електронна сигарета сюди не входить: сама її назва ніби натякає на те, що заправки у неї немає жодної взагалі. Всі інші ґаджети заправляти можна!

Top cup, або верхня система заправлення

В електронних випарників, що мають верхнє заправлення, час на обслуговування суттєво зменшується. Це зручний і швидкий спосіб заправлення, який не потребує розбору девайса, щоб залити спеціальну заправну рідину.

У ґаджетів із верхнім заправленням випарник розташований зверху. Багато сучасних електронних сигарет забезпечені кришечкою у верхній частині, яка легко відкручується, надаючи тим самим доступ до баку. Заправна рідина акуратно заливається по стінках бака так, щоб не потрапила в центральний отвір.

Багато флакончиків мають дозатор і тонкий носик, з допомогою якого зручно відміряти й заливати рідину. Такі флакончики зручні ще й тим, що в процесі заправлення сигарета не мажеться.

Оскільки об’єм бака в різних пристроїв відрізняється, кількість рідини, яку потрібно заправити, досить важко визначити, якщо немає дозатора. В такому разі намагайтеся її не переливати, стежити за тим, щоб вона не доходила до краю. Інакше рідина може потрапити в повітропровід.

Після заправлення необхідно закрутити кришечку і дати рідині настоятися 1–2 хвилини. Залежно від об’єму бака і потужності електронної сигарети заправляти її доведеться з різною частотою. Стежте за наявністю рідини в ємності й не допускайте її повного випаровування.

Випарники з верхнім заправленням на сайті Розетка

Якщо ви вирішили купити зручний атомайзер із верхній заправленням, ласкаво просимо до нашого каталогу! Тут ви знайдете якісну продукцію від найвідоміших виробників.

Протягом декількох років ми намагаємося сумлінно працювати для наших клієнтів, задовольняти їхні бажання і потреби. На випарники з верхнім заправленням надаються знижки, діють спеціальні пропозиції. Крім того, ви можете придбати топові моделі електронних сигарет у кредит з мінімальною комісією.

Оформляючи замовлення, уважно вивчіть характеристики товару, прочитайте відгуки користувачів. Високоякісні фотографії допоможуть вам ближче ознайомитися з вибраним випарником. На продукцію діє заводська гарантія.

Інтернет-магазин Розетка швидко обробляє замовлення і відправляє товар у різні міста України вказаним вами способом доставки. У разі виникнення будь-яких питань вас докладно проконсультують наші фахівці.

Обрано 39 товарів