Щоб забезпечити збереження речей, деякі люди передають їх на зберігання в банк, інші ж надають перевагу зберіганню коштовностей удома. Для цього використовуються сейфи. Щоб підкреслити статус та індивідуальність, забезпечені громадяни використовують елітні сейфи з ексклюзивним дизайном.

Характеристики та переваги елітних сейфів

Сейфи такого типу вирізняються показним зовнішнім виглядом і надійністю. Виготовляються пристрої з твердостопових пластин та обладнуються ригельним захистом. Зовні вони схожі на дорогі великі скриньки. Використовуються для зберігання грошей, цінних паперів і годинників.

Для зовнішньої обшивки сейфів преміум-класу використовуються такі матеріали:

 • Міцні метали, які мають естетичний вигляд і гарантують надійний захист.
 • Броньоване скло. Пристрої з броньованим склом витримують постріли з вогнепальної зброї.
 • Коштовне каміння. Підкреслюють індивідуальність і дорожнечу обладнання.

Для внутрішньої обшивки виробники використовують такі матеріали:

 • Дорогі породи деревини. Виробники використовують червоне дерево або комбінують декілька видів деревини. Сейфи з дерев'яною обробкою підкреслюють спроможність і витончений смак користувача.
 • Металеві деталі. Прикрашають зовнішній вигляд і надають додаткової міцності й надійності. 
 • Елітні тканини. Для обшивки полиць дизайнери використовують оксамит, який надає пристрою естетичності.

Для комфортного експлуатування прилади мають такі характеристики:

 • Регулювання полиць за висотою.
 • Вбудовані відділення для коштовностей, які закриваються на ключ.

За способом розміщення, крім підлогового варіанту, розрізняють також вбудовані та меблеві пристрої.

 • Вбудовані — монтуються в стіну та маскуються під предметом декору. 
 • Меблеві — непомітні та компактні. Вони монтуються в підлогу, стіну або маскуються в шафі, ніші й інших меблях. 

Як вибрати елітний сейф?

Перш ніж купити відповідний елітний сейф для дому, потрібно пам'ятати, що його головне завдання — зберігання речей. Тому перше, на що треба звертати увагу, — тип захисту.

 • Зламостійкі сейфи. Стійкість до злому в таких пристроях забезпечується конструкцією. Корпус і деталі виготовляються з листової сталі. Для виготовлення використовуються сплави та композитні матеріали. Під час сильних ударів — блокуються ригелі. Виробники обладнують продукцію замками із захистом від висвердлювання, вибивання та підбирання коду. Зламостійкі вирізняються громіздкими габаритами та чималою вагою до 150 кілограмів. Рівень захисту відрізняється класом зламостійкості. Таких класів усього 13, чим вищий клас, тим надійніший у використанні сейф. 
 • Вогнестійкі. Вони зберігають архівні документи, печатки, договори під час пожежі. В описі технічної документації вказується, скільки часу вміст буде в безпеці. Таке обладнання зручне в установленні. Вирізняється високим рівнем зламостійкості.
 • Вогне- й зламостійкі. Пристрої поєднують характеристики й особливості двох попередніх типів. Забезпечують захист від пожежі та злому.

Важливу роль відіграє замок.Розрізняють такі типи замка:

 • Ключовий. Стандартний і традиційний вид, вирізняється лояльною вартістю й простотою в експлуатації. Під час купування сховища з таким замком користувач отримує два комплекти ключів.
 • Кодовий механічний. Сейф із кодовим замком вважається надійнішим і міцнішим, ніж із ключовим. Щоб відкрити такий пристрій, користувач уводить код із чотирьох цифр. 
 • Кодовий електронний. Керування здійснюється електронним способом. Щоб дістати вміст, людина вводить код і повертає спеціальну ручку. Працюють пристрої за допомогою пальчикових батарейок, яких вистачає на рік.
 • Біометричний. Найсучасніший і найбезпечніший замок. Замість комбінації цифр у таких пристроях використовується відбиток пальця власника. Цей біометричний параметр індивідуальний, і його важко підробити.  

Як корисні опції покупцям пропонується:

 • Регулятор вологості. Контролює рівень вологості всередині приладу, зберігає неушкодженість умісту.
 • Світлодіодна підсвітка. Використовується в нічний час доби та покращує естетичний вигляд.
 • Термопакети. Використовуються для зберігання особливо важливих документів.

Популярність мають пристрої виробника ARMwood. Компанія виготовляє елітні збройові сейфи. Виготовляються вони з обробкою з дерева, оксамиту та покриваються порошковою фарбою, яка перешкоджає виникненню корозії. Модифікації ARMwood дають змогу розмістити від трьох до двадцяти дул. 

Для комфортного зберігання зброї в пристроях виробника передбачені ложементи для мисливської рушниці, патронне відділення, полички, гачки й тримачі для ножів.

Завдяки індивідуальному дизайну й привабливому зовнішньому вигляду елітні сейфи вдало вписуються в будь-яке стилістичне рішення, доповнюючи та прикрашаючи інтер'єр приміщення.

Вибрати відповідну модель вам допоможе інтернет-магазин ROZETKA, у ньому представлено безліч модифікацій найнадійніших і найпопулярніших виробників. Для швидкої оплати в магазині передбачена оплата онлайн банківською карткою і доставка до дверей будинку.

Показати ще 60 товарів