Захисно-декоративні покриття, основу яких становить емаль, вирізняються міцністю і довговічністю. Будівельна індустрія пропонує величезний асортимент цього різновиду фарб, а популярність їх зумовлена гарними експлуатаційними якостями. Вони мають стійкість до впливів зовнішнього середовища: перепадів температур, стиральних навантажень і сонячного світла.

Основу фарб емалевих становлять плівкоутворювальні речовини — лаки, в які додано дрібнодисперсні пігменти й низку інших наповнювачів. Для надання суміші потрібної консистенції до неї вводяться розчинники, наповнювачі та функціональні присадки. Рецептура лакофарбових матеріалів постійно удосконалюється, у них широко використовуються складні полімери.

Каталог і технічні характеристики емалей

Фарби описуваного різновиду розрізняються за сферами застосування, призначенням і складом. У цьому розділі каталогу ROZETKA ви знайдете великий асортимент емалей вітчизняного та іноземного виробництва двох типів:

 • Для внутрішніх робіт. Використовуються в житлових, службових та виробничих приміщеннях для фарбування будівельних конструкцій, які виготовляються з деревини, металу, бетону й інших матеріалів. ЛФМ цього типу після висихання не виділяють шкідливих для здоров'я людини речовин, а в процесі полімеризації не мають занадто різкого запаху.
 • Для зовнішніх робіт. Лакофарбові матеріали застосовуються на зовнішніх поверхнях будівель та споруд, після нанесення і висихання вони утворюють стійкі склоподібні покриття. Такі фарби забезпечують надійний захист для будівельних конструкцій і надають їм привабливого вигляду. Вимоги до них щодо міграції летких сполук менш жорсткі, ніж до тих, що використовуються для внутрішніх робіт.

Емалеві фарби умовно поділяються на універсальні та спеціалізовані, останні призначені для таких поверхонь:

 • Мінеральні основи: бетон, цегла, штукатурка (гіпсова або цементна), різні типи шпаклівок.
 • Деревина (масив) і композити на її основі: ДСП, ДВП, МДФ, QSB, фанера з натурального шпону хвойних та листяних порід.
 • Метали та сплави. Сталеві конструкції, трубопроводи різного призначення, радіатори систем опалення (термостійкі фарби).
 • Гіпсокартон усіх різновидів: стіновий та стельовий, а також вологостійкий.
 • Полімери та пластики.

Сучасні емалі створюють глянсові (блискучі) або матові покриття. За складом фарби бувають:

Усього майже два десятки найменувань, серед яких і інноваційні ЛФМ, як-от епоксидно-поліуретанові та пентафталеві. Є також суміші для внутрішніх робіт на вододисперсній та водоемульсійній основі, що практично не мають запаху.

Переваги емалей

Однією з головних чеснот описуваного різновиду фарб, крім високої стійкості до умов середовища, є невисока вартість. Емалі марки ПФ та подібні до них мають масу інших переваг:

 • Добра адгезія до різних поверхонь, зокрема й підготовлених не дуже якісно.
 • Більшість матеріалів не потребує попереднього нанесення на зафарбовувану поверхню ґрунтів.
 • Простота застосування — малярські роботи можуть виконувати некваліфіковані працівники.
 • Уже за першого нанесення на зафарбовуваній поверхні утворюється непрозорий шар, що приховує її вади.

Зручне розфасовування емалевих фарб, які постачаються споживачеві в банках, відрах та бочках об'ємом від 0,016 до 50 л. Вага лакофарбових матеріалів з урахуванням паковання може становити від 0,25 до 55 кг.

Вибір та придбання фарб

Великий асортимент емалей, пропонованих інтернет-магазином РОЗЕТКА, дає споживачеві змогу добрати суміш із потрібними характеристиками. Під час вибору фарби враховують:

 • Колір. У продажу майже сотня кольорів і відтінків, зокрема сліпучо білий та радикально чорний.
 • Призначення. Залежно від типу зафарбовуваної поверхні.
 • Об’єм. Розраховується з огляду витрату, стан і площу поверхні.

Скористайтеся шансом вигідно купити емаль потрібного типу та кольору — оформляйте заявки на сайті або телефонуйте на контактний номер. Наші працівники допоможуть вам із добором фарби та організують її доставку на вказану вами адресу.

Показати ще