• Epson L6160 with Wi-Fi, duplex (C11CG21404) - зображення 1
 • Epson L6160 with Wi-Fi, duplex (C11CG21404) - зображення 2
 • Epson L6160 with Wi-Fi, duplex (C11CG21404) - зображення 3
 • Epson L6160 with Wi-Fi, duplex (C11CG21404) - зображення 4
 • Epson L6160 with Wi-Fi, duplex (C11CG21404) - зображення 5
 • Epson L6160 with Wi-Fi, duplex (C11CG21404) - зображення 6
 • Epson L6160 with Wi-Fi, duplex (C11CG21404) - зображення 7
 • Epson L6160 with Wi-Fi, duplex (C11CG21404) - зображення 8
 • Epson L6160 with Wi-Fi, duplex (C11CG21404) - зображення 9
Epson L6160 with Wi-Fi, duplex (C11CG21404) - зображення 1
Технологія друку
Тип пристрою
Мережеві інтерфейси

Опис Epson L6160 with Wi-Fi, duplex (C11CG21404)

Економний друк документів і світлин
Особливість усіх пристроїв — це низька собівартість друку документів і світлин. Секрет економічного друку в тому, що «Фабрика друку Epson» працює без картриджів. Замість картриджів пристрої серії використовують великі вбудовані ємності для поповнення чорнила.

Чорнило для пристроїв серії «Фабрика друку Epson» поставляються в контейнерах, обсяг яких в 10 разів перевищує обсяг стандартного картриджа та становить 70 мл кольорових зі 127 мл чорного чорнила.
Фронтальні чорнильні ємності
Завдяки фронтальному розміщенню ємностей користувачам простіше відстежувати рівень чорнила. Крім того, така конструкція робить новинки до 30% компактнішими від аналогічних пристроїв попереднього модельного ряду.

Удосконалена система прокачування чорнила прискорює процедуру первинної ініціалізації принтера удвічі.

«Key Lock» — унікальна система безпечного заправляння чорнила
Більше не потрібно турбуватися, про те, що можна переплутати кольори під час заправляння чорнила: контейнери різних кольорів мають різну форму носика для заправляння, яка підходить тільки до одного заправного отвору за принципом ключа із замком.

Чорнильні контейнери нового покоління — ні краплі повз
Відтепер користувачам не потрібно боятися, що вони забруднять руки під час заправляння чорнила: з чорнильними контейнерами нового покоління зі спеціальним внутрішнім клапаном — це виключено.

Під час встановлення контейнера в отвір для заправляння клапан відкривається, і чорнило починає надходити в систему друку.

Щойно ви виймете контейнер із заправного отвору — клапан закриється, і чорнило залишиться всередині, навіть якщо контейнер у перевернутому стані.

3 роки друку без купівлі чорнила
Вам не треба купувати додаткове чорнило, тому що до комплекту поставки вже входять два набори контейнерів із чорнилом. Цих чорнил вистачить, щоб роздрукувати до 11200 кольорових і 14000 ч/б документів.

Чотири кольори для чіткого тексту та яскравих світлин
Epson L6160 для друку використовує чотири кольори: чорне, жовте, блакитне та пурпурне чорнила. Чорні чорнила в Epson L6160 — пігментні, вони забезпечують:

 • Чіткий текст і графіку на звичайному папері;
 • Відбитки миттєво висихають;
 • Не розмазуються у разі виділення маркером;
 • Не розтікається в разі потрапляння води.
 • За яскраві, соковиті барви та плавні переходи відтінків на фотопапері відповідає водорозчинне чорнило. Саме таке поєднання пігментних і водорозчинного чорнила гарантує чудову якість друку документів і світлин.

Змінна ємність для відпрацьованого чорнила
Epson L6160 — спеціально створений для великих обсягів друку, але водночас потребує мінімального обслуговування. Додатковою перевагою цієї моделі є змінна ємність для відпрацьованого чорнила. Більше не потрібно турбуватися про ємності для відпрацьованого чорнила — тепер заміну легко зробити самостійно.

Бездротове під'єднання через Wi-Fi
Переваги бездротового під'єднання в тому, що перебуваючи в будь-якому куточку квартири або офісу, користувач може оперативно видрукувати необхідні документи або фотографії з будь-якого пристрою з підтриманням Wi-Fi або відсканувати на нього потрібні матеріали. Крім того, ви можете заощадити простір на робочому столі, встановивши принтер у зручному місці.

Під'єднання через мережу Ethernet
Цей пристрій дає можливість мережевого під'єднання, що робить його ідеальним рішенням для роботи з декількох ПК в умовах офісу. Причому ваші працівники зможуть не тільки відправляти завдання на друк, а й сканувати зображення кожен зі свого комп'ютера, що заощадить їхній робочий час і прискорить виробничий процес.

Друк із мобільних пристроїв
Збережіть і встановіть один із безоплатних застосунків сервісу Epson Connect на мобільний пристрій (на базі iOS або Android), програми сервісу дають змогу друкувати документи та фотографії з мобільних пристроїв, а також сканувати будь-які матеріали. Крім того, можна відправляти на друк документи та світлини за допомогою електронної пошти, вказавши в адресному рядку надану принтеру e-mail адресу.

Передній лоток для завантаження паперу
Папір до принтера завантажується через фронтальний лоток (до 150 аркушів). Ви можете встановити принтер навіть у невисокій полиці, присунути його впритул до стіни та водночас завжди мати доступ до лотка для паперу.

Зручність керування з РК-екраном 6.1 см
Ви можете налаштувати бездротове з'єднання через Wi-Fi або під'єднатися до мобільних пристроїв без використання ПК завдяки зручному РК-екрану діагоналлю 6.1 см.

Крім того, Epson L6160 можна використовувати як автономний пристрій для копіювання і сканування документів, а також виконувати сервісні функції, як-от, наприклад, друк сторінки перевірки сопел.

Функція автоматичного двостороннього друку заощаджує час і папір
Із вбудованим модулем автоматичного двостороннього друку з процесу створення двостороннього документа виключається етап ручного, механічного перекидання аркушів. Більше не треба боятися, що ви завантажили аркуші не тим боком і доведеться передруковувати документ — принтер самостійно перекидає аркуш потрібною стороною. Крім того, двосторонній друк дає змогу знизити витрати паперу.

Висока якість друку та надійність
Завдяки унікальній технології друку Epson Micro Piezo і точному контролю тиску в ємностях із чорнилом ви завжди отримуєте друк чудової якості. Спеціально розроблені матеріали, на основі яких виготовлені компоненти пристрою, забезпечують довгий термін експлуатації принтера та роботу без поломок. На Epson L6160 надається офіційна гарантія від виробника на 12 місяців або 50000 відбитків.

Характеристики Epson L6160 with Wi-Fi, duplex (C11CG21404)

Країна-виробник
Максимальна роздільна здатність друку
 • 1200x4800 dpi
Технологія друку
Тип пристрою
Роздільна здатність принтера/МФП
 • Копір:
  Максимальна роздільна здатність (ч/б): 1200x2400 dpi
  Максимальна роздільна здатність (кольор.): 1200x2400 dpi
  Сканер:
  Максимальна роздільна здатність: 1200x2400 dpi
Мережеві інтерфейси
Кількість кольорів
Мінімальний розмір краплі (pl)
 • 3.3
Формат і щільність паперу
 • A4
  Формат світлин, см:
  9 x 13
  10 x 15
  10 x 18
  13 x 18
  13 x 20
  20 x 25

  Мінімальна щільність паперу, г/м2: 64
  Максимальна щільність паперу, г/м2: 256
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 11

 • Владислав Неижко
  • Продавець: Rozetka

  Пока что не нашёл. Пользуюсь и для фото и для печати всего . Работает исправно .

  Переваги:
  Компактный и есть бокс для бумаги её не видно и она не пылится
  Недоліки:
  Нет
 • Олександр Бурик
  • Продавець: Rozetka

  Подскажите, какие чернила в него нужно заливать?

  Переваги:
  Замечательный принтер. Используем в офисе - колеги довольны!
  Недоліки:
  не обнаружено
 • Устинов Андрій
  • Продавець: Rozetka

  Брать надо только по акции

  Переваги:
  Очень маленькие размеры (глубина 34,5 см), хорошее качество печати, есть двусторонняя печать и порт Ethernet, дешевые расходники, печать с iPhone или iPad.
  Недоліки:
  Цена принтера. Ethernet кабель торчит, что не позволяет максимально придвинуть притер к стене. В старой модели принтера Ethernet кабель не торчал.
Дивитися всі відгуки →

* Під час використання неоригінальних сумісних витратних матеріалів гарантія анулюється

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення