Технологія друку
Тип пристрою
Мережеві інтерфейси

Опис Epson L6190 with Wi-Fi, duplex, ethernet, fax (C11CG19404)

Фронтальні Чорнильні ємності
Особливість усіх пристроїв серії «Фабрика друку Epson» — це друку без картриджів. Замість картриджів в Epson L6190 використовуються фронтальні чорнильні ємності.

Фронтальне розташування дає змогу простіше відстежувати рівень чорнила, а також робить пристрій більш компактним. Так новинка на 30% компактніша від аналогічних пристроїв попереднього модельного ряду.

Об'єм чорнильних контейнерів до БФП Epson L6190 вдесятеро перевищує об'єм стандартного картриджа та містить 70 мл кольорових і 127 мл чорного чорнила, а в стартовий комплект входить подвійний набір контейнерів кожного кольору.

Інноваційна система заправлення чорнила «Key Lock». Тепер вам не потрібно турбуватися про те, що ви переплутаєте кольори під час заправлення чорнила. Секрет нової системи заправлення полягає в тому, що кожний контейнер має унікальну форму носика, що відповідає тільки відповідному за кольором заправному отвору за принципом ключа із замком. Завдяки цьому практично неможливо переплутати кольори під час заправлення вашого друкувального пристрою.

Нові контейнери з вбудованим клапаном для перекривання чорнила
Відтепер вам не потрібно боятися того, що ви забрудните руки під час заправлення чорнила. Нові контейнери мають внутрішній клапан, який перекриває надходження чорнила.

Під час установлення контейнера в отвір для заправлення клапан автоматично відкривається, й чорнила починають надходити всередину друкувального пристрою. Щойно ви виймаєте контейнер із заправного отвору — клапан автоматично закривається, й чорнила залишаються всередині, навіть якщо контейнер у перевернутому положенні.

Крім того, спеціальна будова контейнера дає змогу пришвидшити процес переливання чорнила в Ємність.

Тепер заправити Фабрику друку стало просто та швидко як ніколи раніше!

Друкуйте до 3 років без купування витратних матеріалів
Вам не треба купувати додаткове чорнило, тому що до комплекту поставки вже входять два набори контейнерів із чорнилом. Цих чорнил вистачить, щоб роздрукувати до 11200 кольорових і 14000 ч/б документів.

Друкуйте чіткі ч/б документи як на лазерному принтері
Під час друку пристрій використовує унікальне пігментне чорнило Epson чорного кольору, що забезпечує:

 • Чіткий текст і графіку на звичайному папері
 • Відбитки миттєво висихають
 • Не розмазуються у разі виділення маркером
 • Не розтікаються у разі потрапляння води

Змінна ємність для відпрацьованого чорнила
БФП Epson L6190 розрахований на досить високі навантаження друку, тому, відповідно до запитів від наших користувачів, ми оснастили його змінною ємністю для відпрацьованого чорнила. Більше не потрібно боятися, що ємність переповниться, і пристрій доведеться нести в сервіс. Тепер користувач може замінити її самостійно, просто купивши нову ємність у крамниці. Це ще більше спрощує експлуатацію цього пристрою й підкреслює його орієнтованість на бізнес-користувачів.

Бездротове під'єднання через Wi-Fi
Переваги бездротового під'єднання в тому, що перебуваючи в будь-якому куточку квартири або офісу, користувач може оперативно видрукувати необхідні документи або фотографії з будь-якого пристрою з підтриманням Wi-Fi або відсканувати на нього потрібні матеріали. Крім того, ви можете заощадити простір на робочому столі, встановивши принтер у зручному місці.

Під'єднання через мережу Ethernet
Цей пристрій дає можливість мережевого під'єднання, що робить його ідеальним рішенням для роботи з декількох ПК в умовах офісу. Причому ваші працівники зможуть не тільки відправляти завдання на друк, а й сканувати зображення кожен зі свого комп'ютера, що заощадить їхній робочий час і прискорить виробничий процес.

Друкуйте з мобільних пристроїв
Збережіть і встановіть один із безоплатних застосунків сервісу Epson Connect і друкуйте або скануйте зображення з ваших мобільних пристроїв, що працюють на базі iOS і Android. Програми сервісу також дають змогу надсилати на друк документи та світлини електронною поштою, вказавши надану принтеру e-mail-адресу.

Передній лоток для завантаження паперу
Папір у принтер завантажується через фронтальний лоток (до 250 аркушів). Ви можете встановити принтер навіть у невисокій полиці та завжди мати доступ до лотка для паперу.

Автоподавач для сканування документів (ADF)
Цей пристрій також дає змогу сканувати багатосторінкові документи за допомогою автоподавача на 30 аркушів, вам не потрібно витрачати час, скануючи або копіюючи по одному документу, просто покладіть друковані матеріали в ADF, задайте необхідні налаштування та робіть свої справи. Пристрій автоматично протягне документи через сканер вашого БФП.

Зручність використання із сенсорним РК-Екраном 6.1 см
Ви можете налаштовувати бездротове з'єднання через Wi-Fi або з'єднуватися з вашими мобільними пристроями без використання ПК, завдяки зручному сенсорному РК-Екрану діагоналлю 6.1 см.

Крім того, за допомогою сенсорного екрана ви можете копіювати та сканувати, а також виконувати сервісні функції, як-от перевірка сопел безпосередньо з вашого друкувального пристрою.

Заощаджуйте папір із функцією автоматичного двостороннього друку
Завдяки функції автоматичного двостороннього друку ви можете друкувати з двох сторін аркуша. Так ви заощадите на папері.

Надсилання та отримання факсимільних повідомлень
Попри компактні розміри, цей БФП має не тільки функції принтера-сканера-копіра, але й вбудований кольоровий факс. Ви зможете надсилати й отримувати факсимільні повідомлення в кольорі або в ч/б в автоматичному режимі або після розмови з абонентом, під'єднавши до пристрою телефонну слухавку.

Висока якість друку та надійність
Завдяки унікальній технології друку Epson Micro Piezo і точному контролю тиску в ємностях із чорнилом ви завжди отримуєте друк чудової якості. Спеціально розроблені матеріали, на основі яких виготовлені компоненти пристрою, забезпечують довгий термін експлуатації принтера та роботу без поломок. На Epson L6190 дається офіційна гарантія від виробника, яка становить 12 місяців або 50000 відбитків.

Характеристики Epson L6190 with Wi-Fi, duplex, ethernet, fax (C11CG19404)

Країна-виробник
Максимальна роздільна здатність друку
 • 1200x4800 dpi
Технологія друку
Тип пристрою
Роздільна здатність принтера/МФП
 • Копір:
  Максимальна роздільна здатність (ч/б): 1200x2400 dpi
  Максимальна роздільна здатність (кольор.): 1200x2400 dpi
  Сканер:
  Максимальна роздільна здатність: 1200x2400 dpi
Мережеві інтерфейси
Кількість кольорів
Мінімальний розмір краплі (pl)
 • 3.3
Формат і щільність паперу
 • A4
  Формат світлин, см:
  9 x 13
  10 x 15
  10 x 18
  13 x 18
  13 x 20
  20 x 25

  Мінімальна щільність паперу, г/м2: 64
  Максимальна щільність паперу, г/м2: 256
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 9

 • Людмила Винтоник
  • Продавець: Rozetka

  Хороший принтер

 • Роман Мариев
  • Продавець: Rozetka
 • Вячеслав Игоревич
  • Продавець: Rozetka

  Девайс компактный, не очень удобный разъем подключения питания т.к. стоит сторчком и забирает пространство. Lan и USB, например, утоплены в корпусе, что удобно. Порадовало что в комплекте два комплекта чернил. Запуск и заправка просты. Экран желал бы больше. Качество печати удовлетворяет. На обычной не фото бумаге фотографии получаются вполне приличного качества. Фото не печатал ещё. Есть Украинский.

  Переваги:
  Все в одном
  Недоліки:
  Нет
Дивитися всі відгуки →

* Під час використання неоригінальних сумісних витратних матеріалів гарантія анулюється

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення