Інверторний бензиновий генератор Felisatti ИБГ-2500К/F92500 2 кВт 98 см3 бак 5.6 л 21 кг

1 відгук Код:  395054172
Номінальна потужність
Тип альтернатора
Система пуску
Кількість фаз
Максимальна потужність
  • 2.2 кВт

Інверторний бензиновий генератор Felisatti ИБГ-2500К/F92500 2 кВт 98 см3 бак 5.6 л 21 кг

1 відгук Код:  395054172

Продавець:

Немає в наявності

18 484

117

Гарантія. 12 місяців офіційної гарантії від виробника Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Опис

Бензиновий генератор інверторного типу ІБГ-2500K F92500/230В 2.0 - 2.2 кВт італійської торгової марки Felisatti в шумозахисному корпусі - це зручне та компактне джерело електроенергії з низьким рівнем шуму. Ключова особливість даної моделі полягає в тому, що вона виробляє електричну напругу з правильною синусоїдою. Економічний режим дозволяє знизити витрату палива до 55% при малих навантаженнях через зниження обертів двигуна. Альтернатор з мідною обмоткою та потужний двигун Felisatti гарантують безаварійне та тривале використання та відповідають усім європейським стандартам якості. Наявність LED-дисплея дає можливість якісніше контролювати роботу генератора та своєчасно проводити його технічне обслуговування.

ПРАВИЛЬНА СИНУСОЇДА
Вбудований електронний блок з мікропроцесорним управлінням контролює роботу генератора та забезпечує стабільну вихідну напругу 230В 50Гц синусоїдальної форми, що підходить для надійної чутливої ​​роботи електроніки.

ЕКОНОМІЧНИЙ РЕЖИМ
Режим економії палива ECO MODE зменшує витрату палива до 55% при малих навантаженнях через зниження обертів двигуна.

ВИСОКОЯКІСНИЙ АЛЬТЕРНАТОР
У генераторах інверторного типу Felisatti встановлений високоякісний безщітковий альтернатор зі 100% мідною обмоткою. Надійний та компактний альтернатор встановлений на постійних магнітах, у пластиковому кожусі та може витримувати максимальне навантаження без пошкоджень, гарантує тривалу надійну роботу генераторної установки.

НАДІЙНИЙ ДВИГУН
Фірмовий надійний двигун Felisatti відрізняється підвищеною зносостійкістю, тривалою та стабільною роботою, відповідає всім європейським стандартам якості, у тому числі сучасному екологічному стандарту EURO V.

КАРБЮРАТОР І СВІЧКИ ЗАПАЛУВАННЯ
Карбюратор від HUAYI (Japan) із сервоприводом дозволяє заощадити до 20% палива в процесі роботи. Надійність карбюратора досягається за рахунок установки в карбюратор високоякісних патрубків, кованої голки, оцинкованих каналів та мембрани стійкої до агресивного середовища. Своєчасна та стабільна іскра забезпечена завдяки встановленню якісної свічки запалювання від ТМ BOSCH, протестованого багатьма годинами роботи.

ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ
Зручне розташування всіх функцій LED-дисплей (лічильник мотогодин, вольтаж, частота), індикатори контролю стану генераторної установки, що сигналізують про робочий стан, знос автомата захисту при перевантаженні або короткому замиканні, про низький рівень масла, кнопка Reset для перезавантаження системи контролю та відновлення подачі напруги, роз'єми двох стандартів 12В 8,3А, розетка 230В та клема заземлення.

НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ШУМУ
Шумозахисний корпус забезпечує мінімальний рівень шуму (62-68дБ/Lpa 7м), комфортне використання та зручне транспортування.

Характеристики

Номінальна потужність
Вид палива
Тип альтернатора
Система пуску
Кількість фаз
Дивитися всі характеристики →

Додаткові матеріали

Відгуки покупців 1

  • Богдан Масляник
    Продавець: Rozetka

    Тихий, економічний генератор, якісні матеріали.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення