Сьогодні все більше людей вибирають здоровий спосіб життя. Багато хто з нас хочуть бути красивими, здоровими та мати підтягнуте спортивне тіло. Але за шаленим ритмом життя не завжди встигаєш зробити руханку та поготів сходити в тренажерний зал. Тому на допомогу приходять фітнес-браслети з крокоміром, які не дадуть сидіти на одному місці й мотивуватимуть вас вести активний спосіб життя щодня.

Фітнес-браслети з крокоміром: особливості спортивного трекера

Чи так потрібні фітнес-браслети з крокоміром, чи можна купити інші спортивні трекери без функції підрахунку кроків? Розберімося.

Фітнес-браслет із крокоміром дає змогу не тільки підраховувати кількість пройдених кроків за день, а й вимірювати відстань і швидкість руху. Найчастіше девайс використовується двома типами людей:

 • хто постійно в русі — з крокоміром ви зможете відстежувати свою активність, аналізувати отримані дані, внаслідок чого ставити нові цілі та досягати їх;
 • хто веде малорухливий спосіб життя — фітнес-трекер із крокоміром стане чудовою мотивацією для пробіжки або тривалої прогулянки.

Більшість нових моделей починають вібрувати у разі недостатньої активності, у такий спосіб нагадуючи про те, що пора пройтися.

Перевага використання фітнес-браслета з функцією підрахунку кроків

10 000 кроків — саме стільки має долати кожен із нас щодня. 10 тис. кроків — це приблизно 6 км. Долаючи таку дистанцію щодня, людина підтримуватиме себе в мінімальному фізичному навантаженні, а організм у тонусі.

І якщо ви все ще вважаєте, що звичайна ходьба не приносить особливої користі для організму, то ось вам кілька фактів:

 • під час піших прогулянок нормалізується тиск;
 • знижується ризик виникнення варикозу;
 • спалюються зайві калорії;
 • збільшується вироблення гормонів щастя — ендорфінів;
 • зміцнюються м'язи та кісткова тканина;
 • знижується ризик захворювань шлунково-кишкового тракту.

Як показують медичні дослідження, ходьба дуже корисна для людей будь-якого віку та професій. Тому фітнес-браслет із крокоміром на руку рекомендується кожному, хто хоче бути здоровим.

А для тих, хто вважає, що можна ходити й без фітнес-трекера, ось ще кілька переваг використання браслета з крокоміром:

 • контроль денної активності;
 • вимірювання швидкості руху;
 • підрахунок витрачених калорій;
 • приймання даних про частоту серцебиття.

Деякі моделі також обладнані спеціальними застосунками, у яких збирається вся інформація про ваші тренування. Функція персонального фітнес-тренера дає можливість аналізувати дані та покращувати свої результати.

Ну а приємним бонусом є можливість бачити на дисплеї браслета сповіщення про вхідні дзвінки, повідомлення та інші примітки, що надходять на ваш смартфон. До речі, всі фітнес-браслети з крокоміром, незалежно від бренду, швидко та легко синхронізуються зі смартфонами на основі Android та iOS.

Купити стильний і зручний фітнес-браслет із крокоміром можна онлайн в інтернет-магазині ROZETKA. На нашому сайті представлений великий асортимент спортивних трекерів відомих брендів: Xiaomi, Huawei, Samsung, Garmin. Тому кожен зможе підібрати собі девайс за смаком і бюджетом. З докладнішою інформацією та відгуками покупців можна ознайомитися в картці товару. Доставляння здійснюється на всій території України.

Обрано 1562 товари

Показати ще 60 товарів