Відгуки покупців про Інверторний генератор Fogo F4001i 3/3.2 кВт

Покупкою задоволений.

Дякуємо за покупку.
      Користуйтесь із задоволенням.

Продавець: Rozetka

На фото маленький, але коли розпакував, то такий добротний. Сподобався. Трохи гучний, но здається трохи тихіший інших подібного відкритого типу. В еко-режимі звісно тихіше, але але..
    Проводив тести, робив заміри скільки вийде спотреба палива. Для багатьох буде корисно, бо перед покупкою сам шукав, в інтернеті не знайшов такої інформації.
    Пишуть типу 1.67 літри при 100% навантаженні, але в дійсності відрізняється.

Ось результати тестів:

Бензин 95-євро5

947 ват еко-режим - 750 грам в час
    1783 ват - 1.436 літр час
    2770 ват - 1.908 літр час

Переваги:
    Чітко тримає 50 герц при будь-якому навантаженні.
    При максимальному навантаженні вольтаж просідає зовсім не суттєво.
    Наявність еко-режиму.
    Наявність датчика рівня палива.
    Недоліки:
    На дисплеї відсутній ваттметр.
    Якби крім вольтметра, амперметра, частотоміра ще й ваттметр був, то це був би, я би сказав, ідеальний генератор.
    • Олександр Юхименко

Макаималка щаявлена 3.2 кіловаата, але був включив чайник плюс дуйчик, було 3.5 кіловата включено декілька секунд, то витримало

• Ігор

Вітаю!
      Я в цьому профан, можете допомогти? По Вашим розрахункам в еко режимі у нього 947 вати та 750мл ппоива, я вірно розумію, що якщо я буду навантажувати його, наприклад, на 500 ват в еко режимі, він всеодно буде використовувати палива приблизно 750мл, згідно Вашій таблиці, оскільки мінімальна потужність у нього 947 вати?

• Олександр Юхименко

При нагрузці в 940 ватт в мене розхід палива вийшов такий. Якщо навантаження буде 500, то зрозуміло, що і розхід був би менший.
      Забув зробити ще один тест в економі без навантаження. Заявлено 200 з чимось грам в економі на холостому. Цікаво перевірити.

• Андрій Мовчан
    Продавець: Rozetka

Дуже гарний польський генератор за адекватні гроші

Переваги:
    компактні розміри, тихіший в порівнянні з іншими, безкоштовна доставка