Відгуки покупців про Акустична система Fresh 'N Rebel Rockbox Pebble Small Bluetooth Speaker Sky (1RB0500SK) 3

• Акустична система Fresh 'N Rebel Rockbox Pebble Small Bluetooth Speaker Sky (1RB0500SK) фото від покупців 1
  • Акустична система Fresh 'N Rebel Rockbox Pebble Small Bluetooth Speaker Sky (1RB0500SK) фото від покупців 2

• Руслан
    • Цвет: Light Blue

Досить якісна колонка. Гумовий корпус дуже приємний на дотик. Звук не «плаский», гучності вистачає, баси відчутні. Сама колонка досить компактна. Взагалі колонка справляє гарне враження та дарує позитивні емоції.

Переваги:
    Якісні матеріали корпусу, гарний звук, відчутні баси, компактність
    • Цвет: Blue

Хороший звук за небольшие деньги и гласное колонка небольшая, не занимает много места, удобно брать с собой

Переваги:
    Цена, дизайн
    Недоліки:
  • Степан Чмерук
    • Цвет: Light Blue

Купував цю колоонку брату в подарунок, але вона мені так сподобалась, що я вирішив взяти ще одну для себе. Дуже сильний та чистий звук, незважаючи на її невеликі розміри. Привабливий сучасний дизайн. Колонка декілька разів випадала в мене з рук, але я не переживаю про це, тому що на неї дають аж 24 місяці гарантії від виробника. Портативність також є велечезним плюсом, підключив собі чарез Bluetooth до наутбука і насолоджуєшся музикою. Я купував цю колонку не на rozetka і тепер дуже жалкую. Якість сервісу була найгіршою. За свої гроші це топ колонка. Однозначно рекомендую купити її саме тепер, поки є безкоштовна доставка.

Переваги:
    Не боїться води, маленька, надійна, добре грає.
    Недоліки: