Відгуки покупців про Акустична система Fresh 'N Rebel Rockbox Cube Fabriq Edition Peppermint (1RB1000PT) 3

• Ігорь Панченко

повісив на карабин и на велику катаюсь нормально маленька головне неважка . звук впринципи на ту суму нормальний тримає нормально на 4 години вистачає слухаю ненавлю громкосьть

Переваги:
    маленька
    Недоліки:
    немає
  • Сковпень Александр

Небольшая и хорошая колонка. Не являюсь меломаном, поэтому звучание полностью устраивает. Очень понравился её внешний вид и красивый лазурный окрас.
    Беру её для выездов на природу - полностью хватает, недостаток громкости не ощущается, качество довольно хорошее

Переваги:
    Дизайн, компактность, небольшая цена
    Недоліки:
    Для меня их нет
  • Степан Чмерук

Я придбав саме цю портативну колонку і використовував її із задоволенням. Прекрасна, недорога колонка, найкраща у своєму ціновому сегменті. Колонка має чистий об'мний звук та грає доволі голосно. Вона доволі маленького розміру та довго тримає заряд батареї, це дозволяє брати її з собою. У мене вона декілька разів падала на асфальт і на колонці немає ніяких пошкоджень. Це доводить її довговічність та надійність. Мінімалістичний модний дизайн та легке керування. Але, на жаль, я купував колонку не на rozetka і там якість сервісу була незадовільною. Колонка точно коштує своїх грошей. Однозначно рекомендую купити, поки є така велика знижка.

Переваги:
    Ціна, звук, маленька, баси