Саме гамак називають пристосуванням для відпочинку та сну. Це тканинний прямокутник, підвішений на кріплення. Обов'язково має бути опора для надійного закріплення. Цей девайс набирає все більшої популярності через свою зручність і створення атмосфери затишку та комфорту в місці його розташування. Ложе буває виготовлене зі щільної сітки, і в такому разі людина часто використовує м'які підкладки під час лежання. До вибору представлено безліч різновидів продукту. Основна відмінність між ними — це способи кріплення.

Загальна характеристика гамаків

Є варіант опори з поперечних брусків. Цей елемент провисає трохи менше за інших і чудово підходить для прийняття сонячних ванн. Тканина в ньому не згортається і, тому, може слугувати набагато довше. Йому притаманний ефект гойдалки, і в складеному вигляді він займає досить велику площу приміщення. Вартість також дорога через якісні характеристики. Одним із головних принципів є правильне співвідношення довжини брусків та самого гамака — вони мають бути ідентичні.

Кріплення наявні на будь-який смак і колір. У сучасному світі є дві загальноприйнятих варіації матеріалів для виготовлення опор:

  • Алюміній. Більш міцний варіант, але швидко нагрівається на сонці. Також, замерзає у разі холодної погоди.
  • Дерево. Натуральний і екологічний матеріал. За умови якісного монтажу не буде піддаватися впливу зовнішніх подразників.

Спеціалізований товар для дітей вирізняється більшою щільність тканинної підкладки, невеликими габаритами та специфічним яскравим забарвленням. Популярністю користуються підвісні стільці, з вигляду схожі на звичайну модель гамака. Основне призначення — відпочинок у сидячому положенні. Кріпленням виступає один поперечний брусок. Підходять ці моделі для дачі та для двору в житловому будинку. Є користувачі, які мають специфічні смаки в моделюванні інтер'єру приміщення — вони можуть дозволити собі встановити гамак безпосередньо в будинку.

Різновиди й особливості продукції

Ці з вигляду хисткі екземпляри можуть витримувати вагу до 120-ти кг. Але у встановленні граничної межі для цього чинника треба звертати увагу на матеріал, який лежить в основі тканини. Так, наприклад, бразильський горіх і парашутний шовк можуть витримати до двохсот кілограмів живої ваги. Від цієї ж характеристики залежить загальна місткість елемента. Максимальний показник — місце для трьох осіб, їх називають «сімейними».

У сучасному світі це пристосування використовують для занять спортом. Переважно для йоги. Є навіть спеціальний напрям, де за допомогою гамака виконуються вправи на розтяжку м'язів. Цей тип оформлення предмета схожий кокон. З нестандартних методів використання, є ще гамак для ніг. Він слугує безпосередньо для розслаблення ніг. Розташовується вище рівня голови, у такий спосіб забезпечуючи відтік крові та повне розслаблення.

Питання вибору оптимальних моделей і додаткових елементів

Характерним є додаткове обладнання продукції. Так каркас допомагає встановлювати прилад у будь-якому зручному місці. Деталь замінює звичні опори та виконує роль дерев у загальній конструкції. Навіси захищають від опадів, адже переважно встановлення відбувається на вулиці. Гамак із москітною сіткою підходить для пори року, коли атакує комашня. Повністю охоплюючи периметр лежанки, сітка не дає потраплянню комах. Усе це зосереджено в одній одиниці продукції для забезпечення більшого комфорту у використанні.

Зважаючи на загальні особливості, простіше зробити вибір на користь «правильного» продукту. Перша важлива позиція — це міцність усіх деталей. Вони всі пов'язані між собою, і мають бути максимально надійні. Багато моделей мають особливість згортатися в кокон, і якщо одним споживачам це до душі, інші будуть вважати це недоліком. Визначення з місцем встановлення проблемне. Важливо враховувати зону руху сонця й різких поривів вітру. Відповідально треба підходити до вибору фірми-виробника. Популярні бренди пропонують великий список характеристик і перевірену часом і людьми якість.

Обрано 2000 товарів

Показати ще 60 товарів