ХІТ-комплект GamePro Phantom миша GM876 + гарнітура HS1115 (GP-wir-2)

Відгуки покупців про ХІТ-комплект GamePro Phantom миша GM876 + гарнітура HS1115 (GP-wir-2) 6

• Дмитро Барсік

Мишка для середньої руки. На вагу доволі приємна. Рука після довгого використання не стомлюється. Навушники приємні. Пластик не пливе і не бовтається як не зрозуміло що. Драйвера не ставив ні туди ні туди. Все стало само собою. Plag and play

Переваги:
    Plag and play драйвера. Дуже зручно
    Недоліки:
    Як для мене мишка трішки заважка, але це тільки мій мінус

Доброго дня, Дмитро Барсік!
      Ми вдячні Вам за відгук та вибір продукції GamePro.

• Олександр Мельник

Топові навушники і топова мишка від цієї компанії. Навушники підключаються тільки по юсб. Це вже дуже актуально в 2021. Проблем, зривів мишки і постороніх шумів не виникало в роботі. Все працює чудово

Переваги:
    Топові речі з сучасним дизайном для 2021
    Недоліки:
    Як таких не має. Можна придертися до всього

Доброго дня, Олександр Мельник!
      Ми вдячні Вам за відгук та вибір продукції GamePro.

• Анна Аверкова

Набор брался как подарок. С левого наушника белый шум идет( слышно только когда нет звуков, музыки и т.д. ) играют неплохо. С микрофоном проблем нет. Обращайте внимание то что разьем usb! Мышка классная, работает хорошо. Посмотрим сколько проработают) Товар стоит своих денег.

Переваги:
    Товар сочетается между собой, стоит своих денег.
    Недоліки:
    Не критично
  • Серж

Мишка зручна, рухається чітко без прижків по любій поверхні, кнопки працюють цітко без залипань, Навушники передають звук чітко, зручно сидять на голові, мікрофон також гарно виконує свою функцію. Задоволений придбанням. Рекомендую.

Переваги:
    Чудовий набір, якісне виконаня, кульний дизайн.
    Недоліки:
    не знайшов
  • Денис Шинаев

Отличный набор, брал как дополнение к клавиатуре, вписался идеальный, качество очень хорошее, хотя изначально из-за небольшой цены я думал что качество будет так себе, но я был очень приятно удивлен и уже который день не могу нарадоваться покупки, передача звука на уровне и помогает полностью погрузиться в виртуальные миры

Переваги:
    Цена, материалы, звук
  • Инна

Хороший набор, стот не дорого. Качественно сделаны наушники и мышка, ничего не люфтит и не скрепит. Мышка ездит гладко по любой поверхности и не прыгает, кнопки срабатывают быстро, не скрипит корпус. Наушники удобно лежат на голове, в микрофон слышно меня хорошо. Рекомендую.