Упаковка пива Hacker-Pschorr Anno 1417 світле нефільтроване 5.5% 0.5 л x 18 шт (4004866060136)

9 відгуків

Код:  7938591

 • Тільки оригінальна продукція
 • Німеччина
Придбати алкогольні напої можуть особи, які досягли 18 років. Надмірне вживання алкоголю шкодить вашому здоров'ю.
Усі товари з любов'ю додатково упаковуються, щоб уникнути пошкодження або повної втрати продукту та вашого гарного настрою.

Опис Упаковка пива Hacker-Pschorr Anno 1417 світле нефільтроване 5.5% 0.5 л x 18 шт (4004866060136)

Зверніть увагу! Максимальна кількість в одному замовленні — 30 пакунків.

Hacker-Pschorr розпочинає свою історію з 1417 року, коли в Мюнхені було побудовано пивоварню Hacker, названу за прізвищем засновника.

У 1793 дочка тодішнього власника сімейної пивоварні Тереза Хакер одружилася з фермером Йозефом Пшорром, який незабаром викупив пивоварню Hacker у тестя. У 1820 році Йозеф придбав ще одну мюнхенську пивоварню, давши їй назву за своїм прізвищем (Pschorr). Після смерті Йозефа Пшорра його активи успадкували старші сини — Георг отримав пивоварню Pschorr, у власність Маттіаса перейшла Hacker.

Георг і його нащадки були успішними підприємцями. У 1865 перша партія пива Pschorr була експортована в США, а вже 1894 році в Нью-Йорку було відкрито постійне торгове представництво мюнхенської пивоварні US Branch of Pschorr Bräu München.

У 1972 відбулося об'єднання пивоварень, які досі належали різним гілкам однієї сім'ї, у єдине підприємство Hacker-Pschorr Bräu GmbH. Ще за кілька років на зміну двом окремим торговим маркам прийшов загальний для обох пивоварень бренд Hacker-Pschorr. Його логотип став об'єднанням логотипів Hacker (ліворуч) і Pschorr (праворуч). Згодом цей сімейний бізнес придбала група компаній Schörghuber Unternehmensgruppe.

Сьогодні торгова марка Hacker-Pschorr є активом керівної компанії Brau Holding International AG, контрольний пакет акцій якої належить групі Schörghuber Unternehmensgruppe, а решту 49.9% власності контролює нідерландська Heineken International. З 1993 року пивоварні потужності, на яких традиційно виготовлялося пиво Hacker-Pschorr, припинили експлуатувати. Тепер пиво цієї торгової марки виробляє інша мюнхенська пивоварня, Paulaner, яка також є у власності Brau Holding International AG.

Hacker-Pschorr Anno 1417 — світле пиво низового бродіння з матово-золотистим кольором. Нефільтроване, що дає змогу зберегти всі корисні натуральні елементи, які створюють неповторний терпкий смак справжнього баварського пива.

Характеристики Упаковка пива Hacker-Pschorr Anno 1417 світле нефільтроване 5.5% 0.5 л x 18 шт (4004866060136)

Об'єм 1 шт, л
Кількість штук в упаковці
Країна походження
Міцність
Розміри
 • 6.5 х 27 см
Вага
 • 900 г
Ознаки легальності алкоголю
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 9

 • Курочкин Дмитрий
  • Продавець: Rozetka

  Покупаю это пиво уже давно, но в этот раз вкус почему-то совсем не такой. Нет насыщенности, отсутствует присущий нефильтрованному пиву ненавязчивый сладковатый привкус. Такое впечатление что разливалось где то у нас на Оболони. А если нет никакой разницы, и удовольствия от любимого напитка, зачем платить больше.

  Переваги:
  Цена
  Недоліки:
  Не оригинальный вкус
 • Сергей
  • Продавець: Rozetka

  Пиво изумительное, Розетка стабильно в последние разы работает отвратительно!

  Переваги:
  Само по себе пиво на 5 звезд как и любое другое от Hacker-Pschorr, плохой отзыв из-за Розетки, чтоб привлечь внимание их.
  Недоліки:
  Пиво не соответствует полному описанию. Упаковка ужасная и из-за этого побились бутылки. Не стал возвращать, потому что не было времени на возврат. Также Розетка не сообщила вовремя что оплата не произошла и пришлось заказывать второй раз.
  • Упаковка пива Hacker-Pschorr Anno 1417 світле нефільтроване 5.5% 0.5 л x 18 шт (4004866060136) фото від покупців 1
 • Сергей
  • Продавець: Rozetka

  Как по мне пиво так себе, Flensburger Pilsener лучше.

Дивитися всі відгуки →

* Продаж цього товару Здійснює ТОВ «ТД «Медіатрейдінг»