Відгуки покупців про Акустична система Havit HV-SK578BT Gray 4

• Акустична система Havit HV-SK578BT Gray фото від покупців 1

• Любовь

Цвет товара не соответствует фотографии на сайте, цвет окантовки светло серый, а не чёрный

Переваги:
    Довольно громко, дизайн
    Недоліки:
    Не обнаружено, на данный момент
    • Акустична система Havit HV-SK578BT Gray фото від покупців 1

Добрый день, Любовь! Спасибо за обращение, Ваш отзыв передан ответственному сотруднику для уточнения информации по Вашему вопросу.

• Надія Спусканюк

Отличная колонка, ребёнку очень понравилась

Переваги:
    Звук, размер, фунционал
  • Павло Чмерук

Я купив цю колонку декілька місяців тому і за цей час зрозумів, що вона має набагато більше переваг, ніж недоліків. Доступна ціна, прекрасний стереозвук, чистий, голосний, хороші баси. Є мікрофон та можливість слухати музичу з карти пам'яті microUSB. Але я найчастіше підключався по Bluetooth, і з цим не виникало ніяких проблем, радіус дії великий. Якість колонки прекрасна, надійно зібрана, я вважаю, що вона буде радувати мене дуже довго, це доводить гарантія в 12 місяців. Приємне на дотик покриття, зручне управління . На максимальній гучності акумулятор працює три години, мені цього повністю вистачає. Я дуже задоволений, що обрав саму цю акустичну систему, на жаль, купив її у іншого продавця, але якість сервісу там була дуже погана, тому тепер стараюся робити покупки лише на rozetka. Дуже класна колонка. Однозначно раджу придбати!

Переваги:
    Ціна, дизайн, підключення, якість, портативність, гарантія, покриття, звук, мікрофон
  • Богдан Дмитренко

Тут есть FM-приемник?