Відгуки покупців про Акустична система Havit HV-SK591BT Black 3

• Анна Найчева

Работает хорошо, звук приятный. Заряда хватает ненадолго и это большой минус. Выглядит очень хорошо, на кузне висит на стене и многие принимают за сковороду :)
    Легко подключается к телефону и работает стабильно без расойдинений.

Переваги:
    Работает, стильный
    Недоліки:
    Время работы
  • Роман Горчин

Дуже прикольна колонка вона не скрипить і грає дуже лагідно і приємно корпус колонки прочний

Переваги:
    Прочність, якість
  • Максим Бусар

Мені дуже подобається користуватися цією акустичною системою Дуже часто слухаю і не можу відірватись. Недорогий варіант, але дуже якісний, надійно зібраний з хороших матеріалів. Крутий мінімалістичний дизайн та петелька. Колонка дуже легка, невеликих розмірів, зручно лежить в руці. Акумулятор заряджається швидко та досить довго тримає зарад, майже три години може грати на повну потужність. Звук чистий. Стереодинамік. Немогані баси. Обємний звук. Захист від пилюки та вологи. Я найчастіше підключався по Bluetooth,але можна і sd картку вставити. Я придбав цю колонку у іншого продавця, якість сервісу там була поганою, тому тепер купую лише на rozetka. Прекрасна колонка. Рекомендую. Не пожалієте, що придбали.

Переваги:
    Недорога, дизайн, зручна, якість, звук, портативність
    Недоліки:
    • Роман Сайко

А підскажіть, не має при програванні музики чи відео відставання картинки від звуку, або випередження?