Новомодні mp3-ґаджети потребують відтворення мелодій через якісні навушники для плеєра від відомих брендів. Такі пристрої потрібні не тільки для окремих плеєрів, але і для телефонів із такою функцією. Виробники часто додають до товару стандартні, не особливо гарні навушники. Покупцям виявляється цього мало, позаяк у них погана звукоізоляція, є достатньо басів і вони тихі. Різноманітність навушників для прослуховування музики така величезна, що критеріїв вибору налічують десятки.

Характеристики навушників для плеєра

Щоб знати, які вибрати товари, покупцеві варто орієнтуватися у різновидах продукції, їхніх особливостях, технічних показниках й розуміти, які моделі де краще застосовувати. Для домашнього використання чудово підійдуть великі навушники, позаяк вони дають змогу повною мірою насолодитися мелодією і прослухати кожен біт. Для подорожей же можна вибирати невеликі вкладиші, щоб вони не заважали відпочивати в дорозі, але водночас слухати улюблені пісні.

Кожен радіоплеєр має певні параметри, під які краще і вибирати вироби. Рекомендується під час вибору навушників для плеєра дивитися на такі показники — частотний діапазон, потужність і розмір динаміків, чутливість і опір, тип кабелю й АЧХ. Тип приєднання в приладів також може бути різний — дротовий та бездротовий. Перший різновид зрозумілий, але як же працює другий. Сам пристрій обладнаний блютуз датчиками, які й потрібно під'єднувати до ґаджета. Після створення пари навушники працюють не гірше від звичайних дротових.

Усі різновиди приладу поділяються на кілька типів — вкладиші, вакуумні, накладні, повнорозмірні, моніторні. Під час вибору варто відштовхуватися від уподобань і місця експлуатації. На вулиці, у громадському транспорті краще вибирати компактні моделі, щоб не обтяжувати себе, нікому не заважати й не викликати дискомфорту. Однак справжнім меломанам однозначно підійдуть тільки повнорозмірні моделі, завдяки їхньому чудовому звучанню.

Обрано 2000 товарів

Показати ще 60 товарів