Придбати товари з розділу рідини для електронних сигарет можуть особи, які досягли 18 років.

Опис Рідина для електронних сигарет Hemlock 20 мл 3 мг Almond Bartlett (HK-ALB-3)

Бренд рідини Hemlock – преміум ширяння родом із Каліфорнії.

Багатьом вейперам відомо, що американські рідини для електронних сигарет якісно вирізняються із загального ряду у своїй ніші. Пояснити це просто – невпинний контроль FDA, що бере під своє верховенство виробництво всіх харчових продуктів, фармацевтики та хімічної промисловості, диктує посилені правила: очищення і відповідність цілій низці норм у виготовленні товарів широкого вжитку. Тут можна судити двояко: з одного боку їхні заборонні заходи часто ставлять палиці в колеса більшості виробників, а з іншого – незмінно високу якість, що зрештою відчуває кожен парильник.



У разі з брендом Hemlock, можна говорити про постійну преміум-якість кожної бульбашки, який потрапляє на прилавки далеко за межі своєї батьківщини. Заснована в Віттіері, компанія відразу почала свою діяльність із виробництва елітної продукції. Як виражається сам виробник, "кулінарний фон" для своїх позицій ретельно й довго підбирається з окремих інгредієнтів, які потім довго "приміряються" один під одного. Перевірка на сумісність може займати довгі місяці, проте на виході завжди виходить мікс, у якому аромати звучать впізнавано і в найкращому поєднанні з можливих.

Аромат солодких груш із натуральним несолодким посмаком мигдалю.

Характеристики Рідина для електронних сигарет Hemlock 20 мл 3 мг Almond Bartlett (HK-ALB-3)

Співвідношення PG/VG
Країна-виробник товару
Країна реєстрації бренду
Гарантія
  • 14 днів
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.