Маленький персональний холодильник для косметики — незамінний і надійний помічник для косметолога.

Переваги використання холодильника для косметики:

  • косметика не зіпсується під впливом високих температур;
  • різноманітність моделей дасть змогу підібрати техніку під будь-який інтер'єр салону;
  • невелика вага дає змогу брати міні-холодильник навіть у подорож;
  • більшість моделей не мають компресора, що дає змогу працювати техніці безшумно.

Вибираємо косметологічний холодильник

У каталозі на сайті інтернет-магазину ROZETKA™ представлені моделі таких об'ємів:

  • на 5 літрів.

Мініатюрні. Через свої невеликі габарити такі холодильники підійдуть навіть для найменших салонів краси. Температурний діапазон пристрою становить від +14 о/sup> С до +16 о/sup> С.

  • на 7 літрів.

Компактні, обладнані електронним дисплеєм, який розташований на лицьовій панелі. Також є кнопки для регулювання температури. Більшість холодильників входять до комплектації зі знімною полицею з міцного оргпластику зі спеціальними отворами. У моделях на 7 літрів є дві додаткові полиці на дверцятах. Температуру можна встановлювати самостійно в діапазоні від +8 оС до +18 оС.

  • на 10 і 12 літрів.

Такі моделі комплектуються додатковою знімною полицею з металу. Також є спеціальна ручка для зручного транспортування холодильника.

Також деякі моделі, крім основної функції охолодження, обладнані ще й режимом нагрівання. Такі холодильники найчастіше використовуються в косметологічних і масажних кабінетах для розігрівання спеціальних олій для масажу й обгортань, лікувальних грязей. Косметичні засоби можна підігріти до +50 оС.

Купити холодильник для косметики можна в інтернет-магазині ROZETKA™. Оформити замовлення можна онлайн або ж зателефонувавши за одним із вказаних номерів на сайті.

Обран 1 товар