Домашні кінотеатри: якими вони бувають

Домашні кінотеатри є комплекс обладнання, яке призначається для якісного візуального та звукового відображення відеофайлів. Такі пристрої використовуються в приватних домашніх умовах, створюючи оптимальну атмосферу для перегляду кіно. Вважається, що така техніка здатна розробляти ефект присутності, який можна відчути хіба що в повноцінних кінотеатрах.

Сьогодні над виробництвом техніки такого типу працює величезна кількість торгових марок. Всі вони намагаються довести свою техніку до рівня досконалості. Тому комплектація і функціональність домашніх кінотеатрів у кожного виробника індивідуальна.

Паралельно з домашніми кінотеатрами виготовляється і така техніка як саундбари. Далеко не кожний потенційний покупець знає, у чому різниця між такими пристроями. Для того, щоб це пояснити, була розроблена універсальна класифікація зазначеної техніки:

  • Домашні кінотеатри. Комплекс такого обладнання може купуватися єдиною комплектацією, а може складатися з пристроїв від декількох виробників.  До набіру входять сабвуфер і декілька акустичних систем.  Такі пристрої можуть встановлюватися як поруч, так і на всій площі кімнати. Домашні кінотеатри розподіляються на три великі категорії: мультимедіа, Hi-Fi і Hi-End. Кожна з них має свої переваги й недоліки, тому вибір повністю залежить від уподобань потенційного покупця. Система може поєднюватися практично з будь-яким телевізором і програвачем.
  • Саундбари. Саундбари являють собою техніку, яка поступово прийшла на зміну громіздким домашнім кінотеатрам. Таке обладнання є компактною унікальною аудіосистемою, яка здатна довести звукове передавання до ідеального стану. Завдяки своїм конструкційним особливостям така техніка може встановити гучність на дуже великому рівні. Часто саундбари використовують не просто для трансляції відеофайлів, а і для організації музичного супроводу домашніх вечірок.

У багатьох покупців виникає питання, як під’єднювати такі пристрої. Щоб не помилитися, настійно рекомендується скористатися послугами фахівців цієї сфери діяльності. Вирішивши зробити встановлення самостійно, варто уважно вивчити інструкцію, надану виробником.

Як вибрати домашній кінотеатр

Вибір домашнього кінотеатру має залежати від індивідуальних переваг покупця. Йому потрібно чітко визначитися зі своїми вимогами до такої техніки, після чого вибрати найкращий варіант серед безлічі представлених.

У багатьох технічних одиницях такого типу є низка додаткових опцій. Наприклад, це можуть бути:

  • з 3D
  • з FM-радіо
  • зі Smart TV
  • з караоке

Потенційному покупцеві потрібно визначитися, чи потрібен йому подібний опціонал, або ж йому не варто за нього доплачувати. Особливу увагу потрібно приділити вибору виробника такої техніки. Однією з найкращих і перевірених компаній за правом є Samsung. У її каталозі представлено безліч моделей c акустичною системою 5.1, яка є одним із найкращих типів. Щоб визначитися з конкретним варіантом, необхідно звернути увагу на відгуки покупців. Вони підкажуть, у яких моделей кращий звук, і як вони проявляють себе впродовж тривалої експлуатації.

Обран 1 товар