Художня література — це найбільш читана, найактуальніша категорія книг. Любовні романи і пригоди, фантастика й містика, поезія, яка зачаровує своєю красою, й неймовірні історичні драми — в цьому розділі кожен знайде книгу, цікаву для нього. Купити художню літературу — в асортименті, що перевищує номенклатуру звичайного книжкового магазину — ви можете на ROZETKA. Ми пропонуємо уважний сервіс, помірні ціни та оперативну доставку в будь-яку точку України.

Художня література для захопливого і приємного дозвілля

Упродовж століть читання книг було головним задоволенням людства. В епоху відсутності комп'ютерів, телевізора й інших мультимедійних засобів, люди читали щодня, декількома мовами, вже до зрілості накопичуючи великий багаж різнобічних знань. У кожному забезпеченому будинку були прекрасні бібліотеки, коштували книги дорого, їх було непросто дістати й купити. Ті, хто не могли собі дозволити таку розкіш, цінували найменшу можливість долучитися до таїнства історій і розповідей, розміщених на паперових сторінках — примірники, які вдавалося дістати, зачитувалися до дірок.

Художня література давала жителям Середньовіччя можливість «подивитися» світ, «побувати» в інших країнах, стати учасником великих подій. У той час люди, часто, усе життя проводили в межах одного містечка й села, і книги давали їм єдиний шанс дізнатися щось ще, крім свого звуженого маленького світу.

Художня література — це прекрасний спосіб дозвілля і, одночасно, наставник, який тонко знайомить з усіма премудростями життя

У романах, повістях, історичних нарисах укладено багатовіковий досвід, який назбирав людство. Є роботи, які буквально змінюють звичний погляд на світ, розкривають горизонти, висвітлюють те, що раніше було незрозумілим і темним. Подібні історії часто переходять у розряд улюблених, стають настільними книгами, з яких читач черпає мудрість і сили для нових звершень. Є книжки й суто розважального характеру, у компанії яких вечір пролітає непомітно й залишається приємний післясмак. На «Розетці» можна купити різнопланову художню літературу. Представлені розділи:

  • історичні романи;
  • детективи;
  • містика; страхіття
  • закордонна класика;
  • любовні романи;
  • поезія;
  • фольклор;
  • сатира;
  • українська література та ін.

Загалом у категорії представлено понад 4 000 книг. І прихильники класики, і шанувальники сучасних стилів залишаться задоволені широтою вибору.

Паперова книга або електронна?

З появою портативних ґаджетів, на які можна завантажувати й читати з них книжки, популярність звичайних паперових варіантів знизилася. Люди вважали, що немає сенсу постійно витрачати гроші на друковані книги, виділяти під їх зберігання місце, якщо можна на одному невеликому електронному пристрої зібрати значну бібліотеку. Але виявилося, що читання на екрані більше стомлює очі, інформація гірше сприймається і слабше запам'ятовується. Загальний ефект непорівнянний: читаючи паперову книгу, людина переноситься в описуваний у ній світ, а на електронному аналогу часто не виходить повністю зосередитися, через що частина інформації проходить повз.

Усіх шанувальників читання «Розетка» запрошує купити художню літературу. Доставка книг здійснюється в Київ, Тернопіль, Харків, Одесу, Черкаси, Дніпро, Львів, інші міста України.

Поширені питання та відповіді

Які є новинки товарів в категорії Художня література?

Які товари з найнижчою ціною в категорії Художня література?

Художня література: ціни на ROZETKA

Товар Ціна
Гра в кота і мишу. Книга 1: Переслідування Аделіни - Х. Д. Карлтон (9786175481820) 370₴
Гра в кота і мишу. Книга 2: Полювання на Аделіну - Х. Д. Карлтон (9786175482308) 400₴
Залишся, якщо кохаєш - Коллін Гувер (9786171702899) 330₴
Колгосп тварин - Джордж Орвелл (9786175480298) 100₴

Художня література

Показати ще