• Іван

Хотів купити тример видатного бренду, а купив якусь дурню під цим брендом.
    Через 20 хвилин використання зламалась. Сервіс більше місяця на її дивився щоб сказати, що це все моя провина, що вона не працює!
    Поки сервіс дивився на тример і щоб ділянка не поросла бур’яном, купив собі косарку Bosch в іншому місці. Ця косарка Bosch працює, як звір, і ніхто не намагається з мене зробити дурня, що я не вмію користуватись.
    P.S. У Husqvarna чудові окуляри від сонця для роботи на ділянці. Якщо потрібна надійна садова техніка – то це, звичайно, Bosch.
    Всім вдалого дня!

Переваги:
    Нема
    Недоліки:
    Зламалася через 20 хвилин використання

Доброго дня, Іван,
      На жаль будь-яка техніка може ламатися для цього існує гарантійний сервіс. Ця модель є бестселером протягом багатьох років і по всьому світу має безліч позитивних відгуків. Зі свого досвіду можу сказати, що для того щоб мотокоса зламалася через 20 хвилин необхідно порушити найголовніше правило використання, а саме залити чистий бензин без додавання до нього масла. Якщо так і сталося, то це не є гарантійним випадком. Компанія Bosch не виготовляє садову бензотехніку, а лише акумуляторну та мережеву. В цьому випадку питання приготування паливної суміші не виникає, але це зовсім інший вид техніки. Скажіть, будь ласка, до якого сервісу Ви звернулися, ми постараємося прояснити ситуацію з Вашим зверненням.

• Іван

Я звернувся у встановлений строк до Розетки (до 14 днів з моменту покупки), де я купив, на мій погляд, якісний бренд. Я купив мастило, щоб змішати з бензином згідно інструкції Husquarna.
      Нагадаю, що це було тоді, коли люди стояли в чергах по 4-8 годин за бензином. Заради цього тримера я підготовив 3 літра бензину з мастилом. Я не просто був розчарований, я був дуже злий, що витратив 7 400 грн на тример + такий цінний на той момент бензин. Я в чергах стояв, щоб заправлятися по 15 літрів!
      Саме тому, моя наступна косарка була мережева, щоб не витрачати такий безцінний бензин!

• Иван Березкин

Працівники Розетка самі віддали на експертизу. Я чекав 1 місяць і 2 дні і отримав відмову в гарантійному ремонті. Якщо ви подивитесь на коментарі нижче, то помітите, що недоліки цієї моделі, яку продає Розетка в Україні має системний характер. Тому, я вважаю, що в України постачають якість недоброякісні або повернуті десь в інших країнах ці тримери.
      Я вільно володію англійською мовою і я завтра буду контактувати з головним офісом Husquarna, щоб розповісти про мою історію і безпідставну відмову у гарантійному ремонті. Оскільки, як я писав, в мене є косарка Bosch, то я можу відправити як «подарунок» головному офісу на додаткове обстеження через те, що я маю сумніви, чи дійсно робили якісну експертизу, а не зробили якусь відписку, аби не робити гарантійний ремонт. Можу, навіть, з тримером відправити мастило, яке я додавав.

• Володимир Кука

Якість

Переваги:
    Якість і детальна інструкція, простота і зручність у використанні , татові сподобалось
    • Сергій Муравйов

Що там в комплекті? Ножі які є? З трьома зубками і пилка теж є? Дякую)

Доброго дня,
      У комплекті
      1. Голівка Т25 під ліску
      2. Ніж Grass 255 чотири лопаті
      3. Підвіс Стандарт

• Виктор Литовченко

Добавлю информацию к отзыву ниже. Я пересмотрел кучу информации на ютубе...
    Интересно, но мне казалось, что не мой случай... В итоге я позвонил в сервисный центр Хусварны в своем городе (Днепр). Описал ситуацию. И попросил попытаться помочь в телефонном режиме... В итоге вышли на то, что проблема в топливном фильтре, который находится в баке бензокосы. Фильтр в баке должен находиться на дне, а мой торчал вверх к самой крышке. И соответственно, когда бензин немного вырабатывался, коса начинала хватать воздух и глохнуть. Это моя первая коса, поэтому я такие вещи не знал. Я думал, что если вещь новая, то с завода такие вещи должны быть настроены и я должен просто вытащить косу с коробки и начать работать....

Виктор, добрый день,
      Приносим свои извинения, к сожалению некоторые нюансы могут себя проявить при длительной работе, и никак не проявляют себя при предпродажной подготовке. В любом случае, Вы всегда можете обратится в один из официальных сервисных центров для гарантийных услуг.

• Виктор Литовченко

Коса запускается, но периодически начинает терять мощность и глохнуть. Заводишь, опять поработает секунд 20 и тоже самое. Можно и 5 минут поработать, а можно и 20 сек. Почитал, посмотрел интернет, говорят, что чегото ей не хватает. Толи топлива, толи воздуха.
    Но она же новая.
    Пока покупкой не доволен....

Переваги:
    Заводится
    Недоліки:
    Периодическо теряет мощность и глохнет. Такое ощущение, что закончился бензин. Но бак почти полный

Виктор, добрый день,
      Вся продукция Husqvarna перед продажей проходит проверку на работоспособность и регулировку.Пожалуйста прочитайте в инструкции пункт "Запуск и остановка", а именно информацию, которая касается управления воздушной заслонкой. В случае, если пользуетесь заслонкой правильно, но есть нарекания к работе двигателя, пожалуйста обратитесь в официальный сервис Husqvarna- АО "Мастер Инжиниринг" . Киевская область с. Петропавловская Борщаговка ул. Петропавловская 4. Также сервисные центры есть на официальном сайте Husqvarna.

• Костя

в сервис не обращались?

• Сергій Муравйов

Це з фільтром в баку проблемка.. в мене таке було на бензорізі (теж цієї марки)

• Акименко Дмитрий

Работает отлично

• Юлия Шеденко

Забрали в день заказа. Взяли мало этой же фирмы. За две недели 3 раза косили, нареканий нет

Переваги:
    Легкая
  • Віталій Ющенко

Отримав новий апарат,все укомлектовано на славу.Завелась,як кажуть,з півоберту.Косити одне задоволення.Дякую АТ"Альцест"та їх представнику Наталії Куцык.Розетка Ви супер рекомендую.

Доброго дня, Віталій,

Вдячні Вам за покупку Husqvarna. Бажаємо Вам приємної роботи. Нехай Ваш сад завжди залишається прекрасним.

• Віталій Ющенко

На другий день після мого відгуку,що мотокоса бла не до укомплектована,не вистачало деяких дрібних деталей,зі мною зв‘язались.Представник від компанії запропонували замінити товар на новий,вислав,чекаю на нову мотокосу,як прийде з фотографую й напишу обов‘язково відгук,а поки чекаю.Та все одно приємно коли швидко і без всіляких проблем вирішують проблему,дякую Rozetka і Husgvana.Рекомендую.Доречі пересилка за їх рахунок.

Переваги:
    Напишу після отримання нового товару
  • Віталій Ющенко

Замовив даний апарат на Rozetka и пошкодував.Мотокоса прийшла не до укомплектована,не має кріплення для ременя,пластини для зажиму рукоятки,ні одного болта для кріплення цих частин ні ключа тобто зіпсували цим замовленням все відмінне ставлення до магазину Rozetka.Звонив до них на гарячу лінію висилав фотографії на електронну пошту,а там тільки кажуть ждіть дзвінка.Не рекомендую нікому замовляти такі дорогі речі тут тим більше сплачувати за них на перед.А до цього замовлення було все круто замовляв майже все тут щей друзям рекомендував,бачте буває все в перше,прикро.

Недоліки:
    Не всі запчастини

Доброго дня,

Вибачте за незручності. З Вами зв'яжеться менеджер для заміни

• Володимир Слободянюк

Пользуюсь первый сезон. Нареканий нет, полет нормальный. Косил все, начиная от маленькой травки лесой и заканчивая комышом и мелким кустарников фрезой.
    Инструкция имеет очень мелкий текст, но благо видео в интернете хватает.

Переваги:
    Не тяжёлая, мощная, малый расход топлива, если разобраться - пользоваться легко
    Недоліки:
    Мелкий текст в инструкции и нет рекомендаций по использованию, как например вырабатывать всю смесь из карбюратора, чтобы в нем ничего не оставалось. Иначе мембрана разрушается агрессивной средой.
  • Катерина Павлова

Написано, что в комплекте идут дополнительно масло и леска, по факту ничего этого нет

• Дмитрий Малинин

Это где написано?

• Катерина Павлова

это было заявлено Розеткой во время оформления покупки

• Представитель поставщика

Катерина, добрый день,

На сайте одновременно продавалась данная модель в стандартной комплектации и акционной комплектации, в которой действительно были масло и корд в подарок. Эти две комлектации были под разными артикулами. Возможно Вы заказали модель в стандартной комплектации или заказали в период, когда акция с подарками закончилась. Акция с подарками закончилась 31 июля.

• Оксана

Бензокоса оказалась неисправной. При запуске на холостых глохнет. Двигатель издает посторонний шум, похожий на дребезжание. Акт предпродажной проверки заполнен ОТ ФОНАРЯ.
    Розетка, сервисный центр и магазин отправляют друг к другу, сбрасывая с себя ответственность.

• Онлайн-консультант Rozetka

Добрый день, Оксана! Нам очень жаль, что так получилось. Обратитесь пожалуйста в сервисный центр, Rozetka, для решения данной проблемы.

• Представитель поставщика

Оксана, добрый день,

Вся продукция перед отгрузкой проходит предпродажную подготовку где проверяется и в случае необходимости регулируется работа на холостых и высоких оборотах, однако у нас нет оснований не доверять Вашей информации. Мы просим Вас обратиться в любой ближайший сервисный центр, который есть на официальном сайте Husqvarna. посилання

• Костя Васил

Что входит в комплект?

• Анна Авраменко
  • Роман Нетреба

Доставка швидко, з вигляду все супер.
    Привіз додому, склав. Прокачав, запустив. Але коли перевів в робочий режим, то виявилось що коса не працює на холостих. Взагалі... Одразу глохне(( Чи з карбюратором чи з чимось іншим проблема я не перевіряв, бо злетить гарантія.
    Буду здавати назад...
    За таку ціну могла бути хоча б справною і відрнгульованою

Переваги:
    Швидка доставка
    Недоліки:
    Брак із коробки
    • Іван

Підкажіть як вирішилась ситуація з недоліком? Повернули чи вдалось вирішити самому?

• Янчишин Евгений

Дуже задоволений,заводиться, працюэ бездоганно.

Переваги:
    Прийшло ранiше оголошеного термiну з повним пакетом документiв.
    Недоліки:
    Не виявлено
  • Анна Авраменко

Все супер!

Переваги:
    в усьому
    Недоліки:
    відсутні
  • Александр Яковенко

Товарный чек отсутствует. Также не было мерной ёмкости в которой смешивать топливо с маслом. И что мне теперь, отправлять тример назад, или кому теперь предъявлять претензии. Мелочь, а осадок о магазине РОЗЕТКА и ХУСКВАРНЕ остался неприятный.

• lichev82

Добрый день,

Мерной емкостью мотокосы Husqvarna не комплектуются. В описании комплектации на данном сайте наличие емкости тоже не указано. Однако есть подарки к стандартной комплектации в виде дополнительной лески и двухтактного масла, что есть очень хорошо.

• Александр Яковенко

Коса СУПЕР. Прошел обкатку, косит как сумасшедшая. Расход топлива реально маленький, бачка хватает на 55 - 60 минут работы на полных оборотах.

Добрый день, Александр! Спасибо за обращение, Ваш отзыв передан ответственному сотруднику через форму обратной связи (внизу страницы) для решения проблемы, мы с Вами свяжемся. В будущем, пожалуйста, используйте эту форму.

• Віталій

При отриманні товару виявлено відсутність накладної або товарного чеку. Крім того, до товару повинні додати документ, у якому виробник зазначає гарантійний строк на свою продукцію.

Переваги:
    На даний момент не відомо.
    Недоліки:
    Вище описане.

Доброго дня, Віталій! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику через форму зворотнього зв'язку (внизу сторінки) для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось. В майбутньому, будь ласка, використовуйте цю форму.

• Віталій

Місяць очікування (декілька телефонних дзвінків, а також десяток електронних листів) і накладна отримана. Косарка на висоті. Зі своєю роботою справляється.

• Олексій Косменюк

В Розетці це звичайне явище. Таке враження що магазин навмиснео не комплектує всій товар товарними чеками та гарантійними талонами

• Микола

Брав за акційною ціною без додаткових опцій. Косаркою задоволений, хоча ще не встиг випробувати...

Переваги:
    оригінал
    Недоліки:
    не виявлено, все відповідає опису та заявленим характеристикам
    • Иванов

На счет оригинала сомнительно очень, Зайдите на оф.сайт Husqvarna и посмотрите там розетки нет в списке оф. диллеров Husqvarna

• Микола Томин

Вже випробував, скосив цілий бачок паливної суміші. Завів з першого разу, все ОК. Щодо оригінальності - відправником була не розетка а інша компанія, яка є у переліку Husqvarna. Отож, маю надію, що оригінал, щонайменше - так і виглядає...

• Sergiy Mihalok

Иванов, в странах постсовка это не главное!

• De soloma

купувалась 6 років назад, все працює до сих пір

• Тарас Иванюк

Была мотокоса 125R куплена в 2006 году, за 13 лет менял только заводной сектор ( около 100 грн) и головку триммера (около 300 грн). Работала бы еще 13 лет если бы не украли, купил такого же класса 128, т. к. 125 уже не выпускают. Без сомнений Husqvarna лучший производитель садовой техники и не только.

• Назар

А як вам 128R? Які відмінності в порівнянні зі старою?

• Тарас Сизонюк

Отличи только в комплектации и мощности двигателя, тут на 0,1 кВт больше

• Роман Кравчук

Не пожелел что купил)

Переваги:
    Хорошая коса,без проблем косит високий бурьян, кустарник.
    Недоліки:
    не заметил.
    • Вадим

Хіба що диском, лескою у її сили мало буде навіть на високу траву, хіба що верхівки позбивати...

• Леха

Цена слишком большая

Переваги:
    Качественная
  • Sergiy Mihalok

В 10 году покупал на складе. Косит очень много за сезон: бурьян+ заготовка сена кроликам+ бабушке возле дома и тд( нагрузки у нее былы адские как у комунальников)... Через 4 года заменил подшипники и сальники коленвала. Через 7 - заводной механизма сборе ( если поискать ,стоит как одна пружина у дилера) и трос газа. Сейчас косит, но плохо заводится- подшипники и сальники сдохли и поршень вытерся о перепускные окна. Уже пойдет в утыль. катушек, ножей и фильтров воздушных не посчитаю сколько поменял( ножы -только с победитовыми напайками, остальные ерунда, а катушки оригинал только, Китай очень вибрацию даёт.).
    Бенза берет реально мало, лёгкая, по силе слабовата и это один минус. Заказываю такую же, надеюсь качество не поменялось.

Переваги:
    Лучшая в своем классе! Крепкая, надёжная, экономная+++,лёгкая.
    Недоліки:
    Чуть бы мощнее.
    • кожокарь виталий

Ну ты ею , платнации конопли ночью на скорость косишь в джунглях шоли) я за лет 6-7 на своей вообще ничего не делал, даже забываю иногда на зиму бенз слить, один раз в редуктор смазку бошевскую запихнул при покупке и всеееее, очень ею доволен, прям прочитал твой комент и загоустил , я думал она вообще не ламается)

• Дмитрий Петенак

Спасибо, ребята за такие сочные и информативные комментарии)))))))))))). Точно куплю теперь!

• Евгения Кравченко

Получили мотокосу,опробовали—все супер.Претензия только у упаковке товара—коробка разорвана ,сама коса по коробке болталась как угодно,без какого либо целлофана.Сплошная дырка в месте где свеча на двигателе.А так косой довольны)

Добрый день, Евгения! Приносим свои извинения за причиненные неудобства. Спасибо за предоставленную информацию. Мы примем меры для улучшения качества работы нашего магазина и недопущения подобных ситуаций в будущем.

• Діма Руденко

ми купили кусу таку сому і дуже харашо косити

• Ярослав

Коса дійсно в своєму класі одна з кращих. Дуже гарно заводиться. Маю можливість порівняти з Штілем ФС55 - ця набагато краще в тому плані. Але є деталь, яка мене особисто дуже розчарувала - це кріплення керма до штанги. Воно виконане з пластику, у який закручуються болти. Ця конструкція під впливом вібрації постійно попускається і після чергового дотягування є ризик зірвати різьбу, що в мене і сталося. Довелось доробляти кріплення самостійно. Так само бажає бути кращою пластмаса косильної головки - рідні пази для жилки дуже швидко повідвалювались, довелось нарізати нових ножиком. Але "то таке".

Переваги:
    Зручна у використанні, легка і потужна, дуже легко заводиться
    Недоліки:
    Кріплення керма
  • Роман

Лучшая в своем классе коса. Не ведитесь на предложения конкурентов, там всегда заложены подводные камни. И цена адекватная.

Переваги:
    Легкая, экономная, отличная комплектация
    Недоліки:
    не заметил
  • олександр

зборкі можуть бути різні! я купив косу рік назад,косить просто супер!!!в мене ще є oleomac брат купив в італії проблема в ній що вона важить більш ніж 10 кг.короче минут десять покосиш і рук нечуєш,він занеї заплатив сималі гроші,і бензини пє страшно.небуду сильно наговорювати Husqvarna 128R просто супер бензини пє мало,ніж в комплекті дуже якісний прономерований лазером но гострити треба,обкатка три хвилини скину відео як вона мені прийшла і що було в комплекті покажу детально щоб небути брихуном!!!

• Георгий Георгиевич Козар

Чудова коса, викошував 10 сотих бур'янів товщиною в палець без обкатки, на це все пішби близько 1 л бензину, дуже економна і потужна

• Гость

Щоб.довго.працювала.коса.лий.якісний.95.бензин.

• Міша

На як довго вистачає однієї заправки?

• Михайло

Все залежить як косите, при повних оборотах вистачає 50-70 хв не більше. А взагалі коса одна з найекономніших конкуренцію може скласти Stihl fs 55.

Обкатка.
    1.Скільки бачків бензину потрібно випрацювати для обкатки? 2. Що за болт вище редуктора, для чого він?

• Михайло

Особисто я перший відпрацював на холостих(це тривало близько 4 год) після чого коса стала швидше набирати обороти, 2 працював на невеликих оборотах а на 3 вже працював на повних оборотах але старався дуже сильно не нагрівати. На редукторі є болт(12) який періодично потрібно відкручувати і заправляти туди спеціальне мастило.

• Пупкин

Читайте инструкции: обкатки нет!!!
      на холостых спалите движок

Пупкин: Дякую!

• Вадим

Добрий день. Підскажіть країну де вироблено даний товар та до якої товщини кущів нею можна працювати. Дякую!

• Nick

на заводах Хускварна, США

• Михайло

Являюсь власником даної мотокоси, це травокосилка а не кущоріз але ножем потягне 2-3 річні дерева при умові що ніж буде гострий.

• Вадим

Дякую, саме так - для трави, а не для кущів. Так США. Михайло: не скажу що ніж який йде в комплекті рострий, його потрібно підгострювати ? Придбав семе її з захистним спорядженням голови.