• Моторна олива Idemitsu Zepro Ecomedalist 0W-20 1 л (4589573620021) - зображення 1
Моторна олива Idemitsu Zepro Ecomedalist 0W-20 1 л (4589573620021) - зображення 1
Країна реєстрації бренду
 • Японія

Опис Моторна олива Idemitsu Zepro Ecomedalist 0W-20 1 л (4589573620021)

Енергоощадне високоякісне моторне мастило для чотиритактних бензинових двигунів, зокрема з турбонаддувом. Рекомендоване до застосування в сучасних бензинових двигунах, що характеризуються високою паливною економічністю, у технічній інструкції з експлуатації яких вказана рекомендована в'язкість моторного мастила за SAE 0W-20, 5W-20.

Це мастило вироблене на основі базових олив найвищого ступеня очищення. Завдяки застосуванню технології гідрокрекінгу*, мастило максимально можливою мірою очищене від небажаних домішок, як-от сірка, азот, хлор. У такий спосіб досягаються найвищі фізико-механічні характеристики, а саме стійкість до окиснення, низька випаровуваність, стабільність в'язкості й високий опір оливної плівки на зсув.

Технологія гідрокрекінгу дає змогу під дією водню в умовах високої температури та високого тиску перетворити небажані вуглеводневі ланцюжки та солі металів на корисні компоненти мастильних матеріалів. Високий індекс в'язкості зумовлює малу зміну в'язкості мастила, у широкому температурному діапазоні експлуатації, що забезпечує чудову плинність в умовах низьких температур і збереження міцної оливної плівки за температур понад 100 °C.

Увібравши в себе успішний досвід, отриманий у розробках Японських двигунів нового покоління, які характеризуються високою питомою потужністю і чудовою паливною економічністю й завдяки застосуванню оригінальної технології змішування присадок Idemitsu мастило Idemitsu Zepro Eco Medalist SN/GF-5 0W-20 є лідером серед високоякісних ефективних енергоощадних моторних олив.

Основні експлуатаційні характеристики:

 • Завдяки високому ступеню очищення базового мастила, отриманої внаслідок застосування технології гідрокрекінгу, це мастило демонструє низький пусковий опір провертанню в умовах екстремально-низьких температур.
 • Завдяки застосуванню в складі присадок особливої органічної сполуки молібдену до межі знижений знос поршневих кілець і стінок циліндрів.

Високі змащувальні характеристики:

 • Мастило зберігає плинність за гранично низьких температур до -40 °C, забезпечуючи миттєве надходження мастила з картера до найвідповідальніших деталей двигуна, у такий спосіб, набагато знижуючи ймовірність зламання та ступінь зносу двигуна у разі пуску в суворих кліматичних умовах.
 • Забезпечує збереження і стабільність тонкої оливної плівки за температур понад 100 °C, що так само знижує знос двигуна.

Відповідає специфікації API SN, ILSAC GF-5.

Характеристики Моторна олива Idemitsu Zepro Ecomedalist 0W-20 1 л (4589573620021)

В'язкість за SAE
Місткість
Тип основи мастила
Тип двигуна
Специфікації API
 • SN
Стандарти ILSAC
 • GF-5
Гарантія
 • 14 днів
Сертифікати та висновки
Країна реєстрації бренду
 • Японія
Країна-виробник товару
 • Таїланд
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Валентин Лютенко
  • Продавець: Rozetka

  Купил для митсубиси аутлендер из США.
  Первое впечатление положительное, держишь в руке фирменный товар, а не какой-то кошмар типо Мобил с рынка.
  За ездовые характеристики пока ничего не скажу, время покажет.

  Переваги:
  Похоже на оригинал
  Недоліки:
  Пока не выявил
Дивитися всі відгуки →