Перед тим, як купити іграшки для розвитку малюків — важливо врахувати всі нюанси продукції. Це необхідно, щоб певний продукт підходив конкретній дитині. Психологи стверджують, що кожна іграшка цієї категорії має бути навчальною. Тобто, малюк обов'язково має щось збирати, складати або вчити в процесі гри.

Що таке іграшки для розвитку малюків

Це потрібно для того, щоб із самого дитинства в ігровій формі прищеплювати дитині необхідні навички і вміння. Важливо не переборщити з кількістю таких екземплярів. Для маленьких діток дуже важливо організувати різноманітність, щоб не перевантажувати психіку дитини. Тобто, бажано чергувати звичайні машинки й ляльки з розвивальними іграшками для малюків.

Для розвитку дитини, особливо наймолодших вікових груп, треба купувати модифікації, що допомагають усвідомити звук, колір. Також важливим чинником є тактильні відчуття. Розвивальні іграшки для малюків такого типу призначені для дрібної моторики ручок і її розвитку. Для немовлят будуть корисні ще прорізувачі. Вони орієнтовані на той період життя дитини, коли у неї починають різатися зубки. У цьому разі, гумові "звірятка" здатні полегшити біль, непомітно для самого малюка

Музичні моделі бувають різними. Найпопулярнішими називають комбіновані. Тобто, модифікації, у яких об’єднані звук і рух. Динаміка змушує дитину сфокусуватися й одночасно розвивати зорову і слухову систему. Під час регулярної гри з такими екземплярами розвиваються всі органи сприйняття.

Різновиди

Головним критерієм класифікації є віковий показник. Для деяких дітей певні ігри будуть занадто дорослими й навпаки. Згідно з відгуками експертів і фахівців, вони бувають такими:

  • До 1 року. У такий період підійдуть сенсорні варіації. Попри хитромудру назву, суть досить проста. Вони наповнені різними дрібними частинками, на кшталт, гороху, квасолі або крупи. У такий спосіб, синочок чи донька зможе пізнавати світ через власні відчуття. Також великою популярністю користуються м'які кубики. Переважно, такий продукт має приємну ціну.
  • До 2 років. У цьому разі дитячі психологи радять переходити до більш складних забав. Це конструктори, пірамідки та інші штуки, які потребують усвідомленості й логічного мислення. Також має сенс потихеньку привчати дитину до інтерактивних ігор.
  • До 3 років. Доречно вже купувати ігрові центри. Також рекомендуються вже більш серйозні матеріали. Наприклад, дерев'яні вкладиші стануть чудовим доповненням до дитячої кімнати. А батькам не потрібно буде переживати про те, що малюк себе травмує або поранить.
  • Від 4 років. Універсальна категорія, яка підходить для більш дорослих дітей. Сюди належать багато наборів для навчання. Це й ліплення, і розмальовки, й інші елементи виховання творчих і практичних навичок.

Перед тим, як вибрати подарунок для малюка — потрібно враховувати й зіставляти багато чинників і особливості особистості синочка чи донечки. Наприклад, варто розуміти, що не всі екземпляри підходять для новонароджених. Тут потрібно бути максимально обережними. Найбільше підійдуть такі варіації, де малюк зможе просто спостерігати. Участь у такому віці може мати загрозу негативних наслідків. Діти в такому віці несвідомі й часто тягнуть до рота дрібні деталі. Також часто з огляду на віковий чинник, вони просто не усвідомлюють серйозне смислове навантаження, який несе конкретний ігровий набір.

Обрано 568 товарів

Показати ще 60 товарів