Відгуки покупців про Акустична система iHome iBT371 (IBT371BGE) 3

Є що розповісти про товар?

Цікавить додаткова інформація?

 • Vlad Tanasovv
  • Продавець: Rozetka

  Компактная,стильная,громкая,очень чистый звук

  Переваги:
  Всё понравилось
  Недоліки:
  Недостатков нету!
 • Gooq Le
  • Продавець: Rozetka

  Акустическая система iHome iBT371 представляет собой портативную колонку со встроенным аккумулятором для автономной работы. Динамик у колонки достаточно громкий для техники таких размеров, звук чистый. Подключение по каналу Bluetooth работает стабильно, разрывов связи нет. Панель управления проста, кнопки нажимаются легко и отлично срабатывают на нажатия. Встроенный аккумулятор заряжается быстро и его емкости хватает для прослушивание музыки на одной зарядке до восьми часов. Корпус сделан из высококачественного и прочного пластика, хорошо собран, зазоры отсутствуют.

  Переваги:
  Компактность, качество, цена
  Недоліки:
  отсутствуют.
 • Олександр Акерман
  • Продавець: Rozetka

  Придбав цю акустичну систему десь рік назад і дуже задовалений, що вибрав саме її. Крутий дизайн, невеликі розміри, легко поміщається в кишені. Є вологозахист. Колонка дуже якісна, зроблена з надійних матеріалів та не боїться падінь. Підключення
  Bluetooth стабільне та працює на великій відстані, акумулятор дуже хороший та довго тримає заряд. Прекрасний частий звук, дуже голосний, хороші баси. Мені дуже подобається крутий режим світломузики. Хороший динамік. В комплект входить ремінець. Колонка швидко дуже заряджається. Я придбав її не на rozetka, а в іншого продавця, але там якість обслуговування була дуже погана, тому тепер замовляю всі товари лише тут. Однозначно, що це прекрасна колонка. Рекомендую.

  Переваги:
  Дизайн, вологозахист, звук, світломузика, якість
  Недоліки:
  Немає