Найважливішими елементами систем водо-, тепло- та газопостачання є інженерна сантехніка, що забезпечує з'єднання трубопроводів. Це велика номенклатура виробів, що застосовується для монтажу, експлуатації та обслуговування внутрішньобудинкових і зовнішніх комунальних мереж. Низка пристроїв використовується для контролю роботи комунікацій і здійснення відновного ремонту.

Асортимент монтажних елементів і матеріалів

Інтернет-магазин ROZETKA пропонує якісне обладнання для монтування сантехніки в житлових будинках і громадських будівлях. Інженерна сантехніка українських та іноземних виробників представлена в нашому каталозі у великому асортименті:

 • труби та теплоізоляція для них. Всіх можливих видів і призначення: для холодного та гарячого водопостачання, систем кондиціонування, каналізації, опалення, зокрема для пристрою теплої підлоги. У наявності рівні та гофровані труби діаметром від 12 до 450 мм.
 • Фітинги. Спеціальні вузли для з'єднання ділянок трубопроводів безнапірного водовідведення, а також водопроводу та теплопостачання. У наявності величезний вибір монтажних елементів для металопластикових, поліпропіленових і поліетиленових труб різних типорозмірів.
 • Запірна арматура та комплектуючі. Велика номенклатура вузлів і контрольно-вимірювальних приладів, призначених для керування й забезпечення безпеки роботи комунальних систем.
 • Колектори та колекторні шафи. Величезний асортимент виробів, які використовуються для розподілу та регулювання потоків теплоносія з кількістю контурів від 1 до 98. Вузли виготовляються з латуні, міді, сталі неіржавкої або оцинкованої, металопластика або полімерів.
 • Засоби герметизації. Всі можливі види ущільнювачів: прокладки, кільця нитки та стрічки, а також консерванти та мастила для монтажу трубопроводів і усунення витоків у з'єднаннях.
 • Контрольно-вимірювальні прилади. Сертифіковані лічильники для холодної й гарячої води, природного газу та теплової енергії дозволені та рекомендовані для застосування в нашій країні.

Перераховані вироби та вузли інженерної сантехніки виготовляються з використанням якісних матеріалів і сучасних технологій. Вони відповідають вимогам національних і міжнародних стандартів за фізико-механічними й іншими показниками.

Експлуатаційні якості елементів інженерної сантехніки

Описувані матеріали для монтажних робіт, з'єднувальні елементи та керівні вузли відрізняються технологічністю і високою міцністю. Для пристрою більшої частини трубопроводів за допомогою обтискних фітингів використовується поширений слюсарний інструмент (гайкові ключі). Для освоєння прийомів роботи з ними не потрібно багато часу та спеціальна професійна підготовка.

За розробки багатьох комплектуючих інженерної сантехніки використані оригінальні рішення для спрощення й прискорення монтажних робіт. Так пластикові труби в безнапірній каналізації з'єднуються руками без будь-яких пристосувань. Разом із тим ущільнювальна гумка та попередній натяг труби практично виключають можливість протікання на стиках.

Переваги інженерної арматури

Трубопроводи, змонтовані з використанням описуваних сантехнічних матеріалів, здатні витримати значні навантаження. Інженерна арматура випробовується на етапі виробництва надлишковим тиском і має низку переваг:

 • Висока точність і якість обробки поверхонь.
 • Виняткова функціональність пропонованих виробів.
 • Великий ресурс вузлів і агрегатів.

Застосування деяких монтажних елементів дає змогу відмовитися від залучення фахівців для монтажу інженерних мереж та їх ремонту. Під час відновлення комунікаційних систем досить замінити вузли, що вийшли з ладу.

Критерії вибору матеріалів та обладнання для сантехнічних робіт

Величезна номенклатура виробів у цьому розділі каталогу ROZETKA істотно розширює можливості клієнта в підборі потрібних йому виробів. Куплені елементи інженерної сантехніки мають відповідати монтованої або відновлюваної мережі:

 • за виглядом використовуваних матеріалів;
 • за типорозміром;
 • за якістю виконання.

У вас є шанс купити інженерну сантехніку за цінами, вказаними в картці товару. Інформація про вартість і наявність актуалізується автоматично за будь-якої її зміни. Персонал інтернет-магазину готовий допомогти в оформленні замовлення й надати дані про пропоновані вироби. Організовується доставка в будь-який із населених пунктів України з використанням поштових і кур'єрських служб.

Показати ще 60 товарів