Відгуки покупців про Інтерактивна іграшка Jiggly Pup Запальна коала Блакитна (JP007-BL)

3 відгуки

Код:  303104663

Залиште свій відгук про цей товар

 • Оксана Урван
  • Продавець: Rozetka

  Іграшка розчарувала , не вартує вона того взагалі , мелодія на пару секунд і рухи не завжди вдалі ...

  Переваги:
  Нема
  Недоліки:
  Не цікава .
  • Представник постачальника

   Доброго дня, Оксана. Нам дуже прикро, що іграшка не виправдала очікувань. Рекоменудємо замінити елементи живлення для того, щоб можна було оцінити вміння коали на повну силу. Якщо у Вас є питання щодо якості або функціоналу іграшки - Ви завжди можете звернутися у сервісний центр: +(380) 67-561-22-94. Наші фахівці оперативно допоможуть вирішити будь яке питання. Нагадуємо, що протягом 14 днів Ви можете повернути іграшку в інтернет-магазин. Вдячні за Ваш відгук, для нас важлива думка наших споживачів.

 • Лада Нестеренко
  • Продавець: Rozetka

  Перший товар на Розетці, який мене розачарував! Не має в наборі інструкції, крім як ставляться батарейки. Може я не можу знайти ще якусь кнопку, крім як на голові!

  Переваги:
  Колір співпадае. Іграшка робить 2 рухи і видае якийсь звук.
  Недоліки:
  Не розумію в чому інтерактивність? Де весела мелодія? Кумедні рухи?
  • Представник постачальника

   Доброго дня, Лада. Нам дуже прикро, що іграшка не виправдала очікувань. Рекоменудємо замінити елементи живлення для того, щоб можна було оцінити вміння коали на повну силу. Якщо у Вас є питання щодо якості або функціоналу іграшки - Ви завжди можете звернутися у сервісний центр: +(380) 67-561-22-94. Наші фахівці оперативно допоможуть вирішити будь яке питання. Вдячні за Ваш відгук, для нас важлива думка наших споживачів.

 • Николай Одинец
  • Продавець: Rozetka

  Іграшка просто пробує (не завжди вдало) пересуватись по рівній поверхні під щось типу звукового супроводу - забавка на пів години

  Переваги:
  Працює
  Недоліки:
  не цікава - мало функцій
  • Представник постачальника

   Доброго дня, Микола. Нам дуже прикро, що іграшка не виправдала очікувань. В набір входить інструкція, в якій є прави гри з коалою. Рекоменудємо замінити елементи живлення для того, щоб можна було оцінити вміння коали на повну силу. Нагадуємо, що протягом 14 днів Ви можете повернути іграшку в інтернет-магазин. Вдячні за Ваш відгук, для нас важлива думка наших споживачів.