Відгуки покупців про Інтерактивна іграшка Jiggly Pup Запальна коала Блакитна (JP007-BL)

3 відгуки

• Оксана Урван

Іграшка розчарувала , не вартує вона того взагалі , мелодія на пару секунд і рухи не завжди вдалі ...

Переваги:
    Нема
    Недоліки:
    Не цікава .

Доброго дня, Оксана. Нам дуже прикро, що іграшка не виправдала очікувань. Рекоменудємо замінити елементи живлення для того, щоб можна було оцінити вміння коали на повну силу. Якщо у Вас є питання щодо якості або функціоналу іграшки - Ви завжди можете звернутися у сервісний центр: +(380) 67-561-22-94. Наші фахівці оперативно допоможуть вирішити будь яке питання. Нагадуємо, що протягом 14 днів Ви можете повернути іграшку в інтернет-магазин. Вдячні за Ваш відгук, для нас важлива думка наших споживачів.

• Лада Нестеренко

Перший товар на Розетці, який мене розачарував! Не має в наборі інструкції, крім як ставляться батарейки. Може я не можу знайти ще якусь кнопку, крім як на голові!

Переваги:
    Колір співпадае. Іграшка робить 2 рухи і видае якийсь звук.
    Недоліки:
    Не розумію в чому інтерактивність? Де весела мелодія? Кумедні рухи?

Доброго дня, Лада. Нам дуже прикро, що іграшка не виправдала очікувань. Рекоменудємо замінити елементи живлення для того, щоб можна було оцінити вміння коали на повну силу. Якщо у Вас є питання щодо якості або функціоналу іграшки - Ви завжди можете звернутися у сервісний центр: +(380) 67-561-22-94. Наші фахівці оперативно допоможуть вирішити будь яке питання. Вдячні за Ваш відгук, для нас важлива думка наших споживачів.

• Николай Одинец

Іграшка просто пробує (не завжди вдало) пересуватись по рівній поверхні під щось типу звукового супроводу - забавка на пів години

Переваги:
    Працює
    Недоліки:
    не цікава - мало функцій

Доброго дня, Микола. Нам дуже прикро, що іграшка не виправдала очікувань. В набір входить інструкція, в якій є прави гри з коалою. Рекоменудємо замінити елементи живлення для того, щоб можна було оцінити вміння коали на повну силу. Нагадуємо, що протягом 14 днів Ви можете повернути іграшку в інтернет-магазин. Вдячні за Ваш відгук, для нас важлива думка наших споживачів.