У сучасному світі кабельно-дротова продукція — невід'ємний елемент побуту. Це всі види ізольованих і неізольованих провідників. Її можна побачити в приватних будинках, квартирах, офісах, гаражах і т.ін.  Основна функція — постачання електроенергією й передача даних між пристроями. На сьогодні в магазинах представлена велика кількість різноманітних шнурів, переносок, перехідників та іншої кабельно-дротової продукції. Усі вони призначені для різних цілей, мають різну структуру та технічні характеристики. Щоб не помилитися у виборі потрібного пристрою, потрібно чітко розуміти, для якої мети він призначений.

До кабельно-дротової продукції належать дроти, силова продукція, гнучкі, високовольтні, суднові та т.ін. Але не всі ці види використовують у побуті. Найпоширенішими є шнур, провід, побутове приладдя. Будь-яка побутова техніка має у своєму складі ці елементи. Телевізор, радіо, пральна машина, комп'ютер, фен — всі ці прилади не зможуть функціонувати без шнура, який проводить електричний струм. Мало хто замислювався, чому існує назва «кабельне телебачення». А тому що товар є з'єднанням між антеною та самим телевізором і саме завдяки йому люди, приходячи додому, можуть дивитися улюблені передачі та телесеріали. Якщо гарненько придивитися, то будь-яке приміщення просто кишить різного роду дротами.

Види кабельно-дротової продукції

Крім уже перерахованих виробів є ще багато різновидів представленого товару. Вони різні за формою й технічними характеристиками, але виконують одну й ту саму функцію — проводять електричний струм.

  • Кабелі. Це пристрої, всередині яких жили розташовані паралельно або переплетені. Вони переважно ізольовані. Відрізняються одна від одної за кількістю жил і перетину. Під час вибору продукції потрібно враховувати напругу та рівень ізоляції.

  • Радіочастотні. Їх використовують у роботі радіотехніки. Розрізняють симетричні, спіральні та коаксіальні радіочастотні кабелі.

  • Кручена пара. Цей пристрій являє собою два й більше переплетені між собою ізольовані дроти. Їх завивають для підвищення рівня зв'язку між провідниками однієї пари. Така продукція в основному покрита обплетенням з мідного дроту або чорним поліетиленом. Це збільшує рівень захисту від механічних пошкоджень.

  • Провід із вилкою. Такий пристрій використовують для під'єднання побутових електроприладів до мережі. Він дуже «чутливий» до механічних пошкоджень. Тому вмикати та вимикати прилад потрібно акуратно.

В інтернеті знайдеться велика кількість відгуків про різні види кабельно-дротової продукції. Але потрібно пам'ятати, що якість завжди має бути на першому місці, особливо якщо ідеться про прилади, які пов'язані з електрикою.

Як вибрати

Оскільки ці пристрої безпосередньо пов'язані з електричним струмом, то багато покупців замислюються над запитанням, як вибрати якісну продукцію? І справді, це дуже важливе придбання. Адже якщо дріт або шнур виготовлений недобросовісно, то це прямий шлях до пожежі. Тому під час вибору такого виробу потрібно враховувати кілька нюансів. Перше, що необхідно визначити, — функції. Наприклад, є дуже багато різновидів кабелів: інтернет-кабель, комп'ютерний, телевізійний, аудіо. Кожен із них призначений для різного роду пристроїв: комп'ютера, телевізора, радіо і відповідно має різну структуру та технічні характеристики.

Ще потрібно звертати увагу на гнучкість і жорсткість кабелю. Не можна сказати, який із них найкращий, але варто пам'ятати, що гнучкий товар призначений для зовнішніх робіт, а жорсткий поміщається всередину стіни або в землю.

Одним із найважливіших критеріїв для вибору продукції є ізоляція, адже те, наскільки він безпечний у використанні. Він буває вкритий кількома шарами. Краще вибирати з подвійною чи потрійною захисною оболонкою. Вона призначена для захисту виробу від механічних, фізичних та інших пошкоджень. Тому під час вибору такого роду електротехнічних пристроїв потрібно бути дуже уважними.

Показати ще 60 товарів