Чому набір першокласника — ідеальне рішення

Канцелярський набір першокласника — це основне приладдя, яке від початку необхідне у школі. Він складений на основі рекомендацій кваліфікованих педагогів, що дало можливість вилучити зайві вироби. Ретельно продумані готові комплекти містять усе, що потрібно для уроків, для праці і для творчості у першому класі. Фахівці зібрали список предметів, необхідних кожному школяреві, і неабияк спростили завдання батькам. Продукція приваблює зображеннями героїв популярних казок, мультфільмів і коміксів, характеризується яскравим, цікавим дизайном, який спеціально розроблений для юних учнів. Ще одна безсумнівна перевага наборів першокласника полягає у ціні — набагато вигідніше купувати комплекти, тому що окремо предмети коштують дорожче.

З чого складаються набори першокласника

Кожен виробник самостійно вирішує, що входить до набору для учня першого класу. Класична базова комплектація, яка постійно змінюється, має такий вигляд:

  • міцний пенал,
  • ручки,
  • кольорові олівці,
  • лінійка,
  • гумка,
  • зошити.

Доповненнями можуть бути найрізноманітніші предмети — від фломастерів, ножиць і кольорового паперу до фарб і клею. У розширеному наповненні ще є стругачка, альбоми для малювання, закладки для книг, обкладинки та папки для зошитів, стакани-непроливайки та багато інших виробів. Вміст кожного шкільного набору першокласника продуманий до дрібниць, характеризується привабливим оформленням і високою якістю. Він максимально корисний для дитини, допомагає впевнено себе почувати у новому світі знань і вчитися із задоволенням.

Як вибрати найкращий набір першокласника на сайті ROZETKA

Один з головних критеріїв вибору — склад, який підбирається з урахуванням індивідуальних потреб. Часто буває, що деяке приладдя вже куплене або подароване, тому його потрібно тільки доповнити тим, чого не вистачає. Або навпаки, необхідний повний комплект, який містить максимальну кількість предметів. Всі набори першокласника — від найскромніших до розкішних з 86-ма складниками — умовно поділяються на три групи:

  • для хлопчика — найчастіше виготовлені у синьо-блакитній кольоровій гамі, характеризуються більш стриманим забарвленням і принтами, прикрашені зображеннями машин, супергероїв, спортивного інвентарю і всього того, що популярне у сучасних хлопчиків;
  • для дівчинки — найчастіше характеризуються рожевими, ніжними кольорами, зображеннями квітів, сердечок або, наприклад, улюблених героїнь з мультфільмів;
  • універсальні — оформлені у нейтральному стилі, щоб сподобатися і хлопчикові, і дівчинці.

Щоб недорого купити набір першокласника, потрібно звернути увагу на варіанти з невеликою кількістю складників і максимальною простотою в оформленні дизайну. Дорожчі випускаються у подарунковій упаковці, містять кілька десятків предметів. Детальний опис товарів у каталозі ROZETKA допоможе визначитися з відповідним комплектом і без проблем зібрати дитину у перший клас.

Показати ще 60 товарів