Що таке картини за номерами

Категорія товарів Картини за номерами з'явилася на ринку порівняно недавно, і вони швидко завоювали популярність у всьому світі. Це прекрасний вибір для шанувальників живопису, чудовий спосіб самовираження і варіант креативного подарунка, а також супермодний вид антистрес-хобі. Спеціальні набори дають змогу кожному відчути себе художником і створити маленький шедевр, відчувши справжню радість творчості. З їхньою допомогою можна власноруч зробити оригінальну прикрасу для інтер'єру, розслабитися і довести до ладу думки або, навпаки, весело провести час із дітьми. Для початківців художників картини за номерами практично незамінні, оскільки допомагають розкрити внутрішні таланти та набути впевненості.

З чого складаються набори

До перших картин за номерами додавалися два пензлики та фарби. Сучасні набори містять усе потрібне для створення унікальних і бездоганних шедеврів навіть без навичок. Склад різниться залежно від виробника, але невіддільним складником завжди є спеціальна основа для малювання. Зазвичай це полотно з чистої бавовни, яке натягнуте на підрамник. На нього нанесена схема, а цифри вказують, яким кольором фарб потрібно зафарбовувати кожен сегмент. Також набори укомплектовуються акриловими фарбами, які пронумеровані відповідно до основи, і пензликами. До того ж до складу входить контрольний лист, потрібний для перевірки готового результату, і докладна інструкція. Правильно використовуючи вміст набору, можна без зусиль отримати повноцінне та гармонійне зображення, над яким ніби працював справжній художник.

Переваги картин за номерами

Новий метод малювання за допомогою картин за номерами доступний кожному незалежно від віку. Вони ретельно продумані, не потребують опановування спеціальних технік, роботи з натурою й різними матеріалами. Усе дуже просто та зручно — треба тільки зафарбовувати пронумеровані фрагменти фарбами та створювати ексклюзивний розпис. Таке заняття покращує дрібну моторику та зорову пам'ять, розвиває посидючість, уяву та художній смак, уважність до деталей. Крім того, процес малювання розслабляє, надихає й налаштовує на позитив. Якщо точно дотримуватися інструкції, результат творчості приємно здивує — готова неповторна картина, яку можна покрити лаком і вставити в раму.

Основні види картин за номерами

Усі картини за номерами умовно діляться на два види:

 • горизонтальні — із заготівками, зображення на яких спрямовані паралельно лінії горизонту;
 • вертикальні — зображення нанесені відповідно перпендикулярно відносно горизонту.

У продажу трапляються не тільки звичайні розмальовки, але й диптихи, триптихи, квартети, вироби зі стикерами та іншими популярними елементами. Особливо популярні триптихи — вони складаються з трьох полотен, які об'єднані єдиною темою або сюжетом. Також успіх мають квартети, що складаються з чотирьох полотен. Основи всіх сучасних заготівок бувають:

 • на картоні — з легкістю розфарбовуються, фарби лягають ідеально рівно, більше схожі на малюнки;
 • на полотні — бувають із кольоровим і монохромним контуром, вимагають більше шарів фарби, порівнюючи з картонними, після розфарбовування схожі на шедеври справжніх художників;
 • на дереві — гладкі дощечки, які поєднують у собі розпис по дереву з малюванням за номерами, забезпечують стильний зовнішній вигляд готового виробу.

Як вибрати картину за номерами в каталозі ROZETKA

Асортимент інтернет-магазину дає змогу купити картину за номерами на будь-який смак. Під час вибору важливо звернути увагу на рівень складності, позначений зірочкою. Новачкам рекомендується починати з першого рівня, поступово піднімаючись вище. Для тих, хто має досвід, підійдуть складні види. Також треба врахувати, кому підбирається картина за номерами:

 • для дорослих,
 • для дітей.

Дорослим можна орієнтуватися на свої навички, дітям краще віддавати перевагу складності до трьох зірок. Великий вибір дає змогу також знайти ідеальний варіант, який підійде для конкретного випадку або ситуації. У каталозі представлені різні теми та сюжети, серед яких:

 • коти,
 • Гапчинська,
 • собаки,
 • півонії,
 • море.

Малюнок підбирається під аматора або, наприклад, з урахуванням стилю інтер'єру. Не важко буде вибрати прекрасні ілюстрації з натюрмортами, пейзажами всіляких куточків світу. Серед цікавих заготівок — адаптовані для розфарбовування витвори світового живопису. Вони можуть постачатися в коробці або без коробки, що особливо важливо враховувати під час вибору подарунка. Докладний опис товарів із фото на сайті ROZETKA допоможе зробити вдалу покупку, а своєчасна доставка — отримати замовлення в будь-якому місті України точно вчасно.

Показати ще