Для підприємців, для тих, хто виконує банківські операції, працює в роздрібній торгівлі, питання збереження грошей дуже важливе. Установлення якісного та надійного сейфа допоможе розв’язати питання збереження грошей компанії, банку або підприємства.

Особливість конструкції касового сейфа

Касові або банківські сейфи є сховищами, де у верхній частині розташований лоток для скидання виторгу в основне захищене відділення. Касир може не мати ключа від цього сховища. Є складніші конструкції сейфів, які поєднують у собі елементи лотка для оперативних грошей і захищеного сховища. Такий варіант сейфа називається темпокаса. Часто вони під’єднані до тривожної кнопки та до вузла пожежної сигналізації. До банківських можна віднести й депозитний сейф, у який можна помістити гроші, документи та інші матеріальні цінності через спеціальний блок, не вдаючись до відчиняння дверцят.

Класифікація касових сейфів

Сучасні виробники пропонують сейфи з різними ступенями захисту, у широкому діапазоні габаритів, форм. До моделей, які встановлюються на підприємствах або в офісах, пред'являється більше вимог, ніж до домашніх. Керівники надають перевагу вибору зі зламостійких і вогнестійких моделей.

  • Зламостійкий сейф. Такі моделі класифікуються згідно з європейським стандартом Євронорм. Їм присвоюється клас зламостійкості від 0 до 10 — найвищий. Клас визначається в процесі випробувань, коли сейфи зазнають зламу за допомогою різних інструментів — механічних, термічних або електричних. Кожна операція фіксується за допомогою хронометражу. Також органами сертифікації проводиться аудит виробництва. На цьому етапі перевіряється можливість виробника виготовляти продукцію із задекларованими характеристиками, які відповідають експериментальним зразкам. Під час виготовлення сейфів використовуються різні матеріали, і чим вищий клас, тим більше шарів. Така конструкція змушує під час несанкціонованого проникнення змінювати інструменти, що неабияк ускладнює зламання.
  • Вогнестійкий банківський сейф ще називають неспаленним. Такі сховища також мають свою класифікацію, яка присвоюється на основі результатів випробувань. Основою конструкції є металева шафа, виготовлена з особливих сплавів. Наступний елемент — навіси, важкодоступні для зламу. Особлива увага приділяється у вогнестійких моделях замку, адже він мусить протистояти не тільки зламу, але й дуже високим температурам. Класи характеризуються чотирма температурними значеннями 30, 60, 90, 120 градусів і характеристикою предметів, зберігання яких передбачається в цьому сейфі.

Купити банківський сейф будь-якого класу вогнестійкості та зламостійкості можна в інтернет-магазині ROZETKA. Для тих, хто ще не визначився з вибором класу або моделі, досвідчені консультанти можуть допомогти в режимі онлайн. Вони не тільки дадуть відповідь на всі питання, але й підберуть модель, що ідеально підходить під поставлені завдання. Усі моделі сейфів мають сертифікат на відповідність стандарту, паспорти на сам сейф і замки.

Показати ще 60 товарів