Купити взуття для хлопчиків не простіше, ніж для дівчаток, їх запити іноді бувають занадто високими. Та й мамі дитини важливо, щоб малюк носив комфортне, зручне та модне взуття. Багато хто добирає малюкові кросівки чи чобітки на виріст, наскільки це правильно, може розповісти тільки лікар або хороший продавець взуття. Коли ніжка формується, необхідно створити максимально сприятливі умови для її росту. Інакше плоскостопість та інші проблеми зі здоров'ям будуть забезпечені. Благо, що зараз можна дібрати модель, яка буде мати не тільки гарний зовнішній вигляд, а й мати ортопедичні властивості.

Яким має бути взуття для хлопчика

Отже, демісезонне взуття для хлопчиків має бути з досить гнучкою підошвою.  Особливо якщо малюк недавно почав тупати ніжками, перша пара чобітків має бути трохи тонкуватою. З кожним кроком передаються сигнали в головний мозок, що позитивно впливає на подальший розвиток.

Дитяче взуття відкритого типу обов'язково обладнане жорстким задником. Це дає змогу фіксувати ногу, не спричиняючи неправильний розвиток. Осіння колекція також має мати жорстку задню конструкцію.  Звісно, закриті варіанти захистять від пошкоджень краще.

Підліткове взуття також має відповідати багатьом критеріям. Процес росту не зупиняється, вся зимова колекція взуття та кросівки мають бути виготовлені з натуральних матеріалів. Шкільна форма не обійдеться без пари шкіряних туфель, бажано з ортопедичними устілками.

Щодо спортивних моделей взуття для хлопчиків, лікарі не рекомендують постійно взувати їх. Більшість варіантів виготовляють їз синтетики або мають її елементи. Така тканина спричиняє активне потовиділення, а в майбутньому постійний неприємний запах, від якого буде важко позбутися.

Поради щодо вибору

Необхідно знати, як вибрати пару взуття для хлопчика, навіть якщо він уже майже дорослий. До процесу купівля необхідно поставитися з усією відповідальністю, і передусім необхідно визначити розмір ніжки.  Варто пам'ятати, що дитяча стопа активно росте і збільшується під час ходьби. Для точного визначення довжини ноги потрібно намочити її і прикласти до аркуша паперу. Після цього потрібно порівняти отримані дані зі спеціальною штихмасовою таблицею.

Після виконаної роботи визначаємо відповідну пару. Найчастіше діти замовчують те, що улюблені черевики тиснуть. Щоб дізнатися це, мама має виконати певні дії. Оглянути ніжки, встановити наявність мозолів і інших почервонінь. Підігнуті пальчики свідчать про те, що необхідно придбати взуття для хлопчика або дівчинки. Потрібно визначити наявність вільного простору від носка до великого пальця ступні. Задня частина не має заламуватися.

Прийшовши в магазин і визначившись із потрібною парою, необхідно звертати увагу на такі характеристики. Матеріал виготовлення -обов'язково шкіра або різний текстиль. Тільки вони забезпечать необхідний для шкіри обмін повітря, не спричинять роздратування й пріння. Натуральна сировина може розтягуватися, у такий спосіб набуваючи форми ніжок.  Устілку найкраще добирати з перфорованої верхньою частиною.

Вибираючи зимову пару, краще вийти на вулицю або попросити дитину поковзати по підлозі в магазині. У такий спосіб можна перевірити, наскільки вони слизькі. У цьому допоможе рельєфна підошва. Впавши під час ожеледиці, чадо може отримати перелом або забиття м'яких тканин. Моделі на шнурівці здасться батькам незручною, це не так. Вони добре фіксують, іноді обладнані блискавками або липкими нашивками. На замітку, до чотирьох років рекомендують добирати варіанти із закритою задньою частиною.

Не варто поспішати з покупкою, забігати в перший-ліпший магазин і хапати товар із вітрини. Сам процес займає чималу кількість часу, якщо підійти до нього з обов'язковою серйозністю. Рекомендовано користуватися послугами перевірених виробників, який давно є на ринку. Важливо пам'ятати, син — майбутня опора та чоловік, важливо з дитинства вчити його добирати стильний одяг і взуття для хлопчиків. Купуючи якісний товар, ви не лише піклуєтеся про здоров'я чада, але й вкладаєте інвестиції в майбутнє.

Не завадить дослухатися до порад продавця або друзів. Вони допоможуть швидше визначитися.

Показати ще