Яким має бути взуття для дівчаток? Напевно, батьки в один голос заявлять, що гарним і модним, адже саме взуття визначає багато в чому, як оцінюють оточуючі образ вашої дитини, а дівчинка завжди повинна мати вигляд справжньої принцеси. І це, безперечно, так і є. Естетичний смак необхідно прищеплювати малюкам із дитинства, щоб у дорослому житті в них було сформовано почуття стилю. А дівчаток треба привчити стежити за власною зовнішністю, не упускаючи навіть таких дрібниць, як вигляд і стан взуття.

Критерії якості взуття для дівчаток

Однак, крім цього, дитяче взуття має відповідати й досить жорстким критеріям якості, адже від цього безпосередньо залежить здоров'я маленьких ніжок. Отже, які ж це критерії?

Наведемо їх нижче:

  • Дитяче взуття має бути з міцним задником, щоб добре фіксувалися суглоби і зв'язки, які в ранньому дитинстві ще не остаточно сформовані. Крім того, така конструкція запобігає вивертанню стопи вбік і її ковзанню під час ходьби;
  • Високі підбори маленьким дівчаткам дошкільного віку абсолютно протипоказані. Проте, невеликий каблук може бути, якщо його висота не перевищує 5-10 мм. Його наявність підвищує звід стопи, що збільшує ступінь амортизації і знижує наслідки ударів п'яти об тверду поверхню;
  • Носок черевичків для дівчаток має бути ширшим за п'яткову частину. Якщо вибрати дуже вузьку модель, це може призвести до порушення кровообігу й навіть до деформації стопи.
  • У дитячого взуття обов'язково мають бути супінатори, якщо воно призначене для дітей віком понад два роки.
  • Якісне взуття переважно виготовляється з натуральної шкіри та інших здатних дихати матеріалів, у тому числі текстилю.

Представлена в нашому інтернет-магазині колекція взуття для дівчаток повністю відповідає таким критеріям. Ми ретельно відібрали найкращі моделі з асортименту провідних світових брендів, щоб ви отримали можливість придбати актуальні варіанти взуття для дівчаток, незалежно від того, у яке місто потрібно буде його доставити, чи то Київ, чи інший населений пункт України. В асортименті нашого онлайн-магазину є величезна кількість моделей сезонного взуття, це сандалі, туфлі, черевики та чобітки, що відповідають як усім санітарно-гігієнічним нормам, так і останнім модним трендам, а також ошатні моделі, які гідно доповнять святковий образ маленької леді.

Дуже зручне взуття для дівчинки на липучках. Такі моделі добре тримаються на нозі, а крім того, їх дуже зручно одягати і знімати. Цим типом застібки оснащують свої моделі дитячого взуття багато виробників.

На сьогодні продаж взуття для дівчаток здійснюється як через роздрібну торгову мережу, так і через інтернет. Багато батьків вже оцінили новий рівень комфорту, який приносить у їхнє життя можливість купити взуття для дівчаток через інтернет-магазин. Придбати взуття для дівчаток у Києві таким способом найпростіше. По-перше, немає потреби водити маленьку принцесу торговим центром, що може перетворитися на виснажливе заняття як для дитини, так і для батьків. По-друге, юній модниці можна надати можливість вибрати туфлі, сандалі, черевики або чобітки самостійно, тому придбане через інтернет-магазин взуття для дівчаток напевно опиниться серед улюблених. Крім того, такий підхід до формування власного гардероба сприяє розвитку самостійності, відповідальності й почуття стилю.

Показати ще