З настанням холодів у батьків виникають труднощі з вибором теплого одягу для своїх малюків, тому дитяча термобілизна є оптимальним варіантом. Малюки спокійно реагують на вітер, сніг і сильні морози й готові веселитися на вулиці цілий день. Оскільки ігри діток дуже активні, численні шари одягу з вовни та інших теплих матеріалів стають причиною потіння, а як наслідок — захворювання.

У виготовленні дитячої білизни фахівці використовують нові технології, синтетичні й натуральні тканини, які відрізняються вологонепроникністю й можливістю зберігати тепло. Зараз на ринку можна купити лосини, кофти, шорти, рукавички, футболки й шкарпетки, а також спеціальні комплекти для хокею, для футболу та інших спортивних ігор.

Як працює дитяча термобілизна і які її особливості?

Не всі батьки розуміють особливості функціонування подібного одягу. Головне завдання дитячої термобілизни — збереження нормальної температури тіла й сухості завдяки зменшенню тепловтрати і виведення зайвої вологи. Тканина має пористу структуру й окремий прошарок повітря. Дитина зможе уникнути почуття дискомфорту і вільно пересуватися завдяки легкій структурі.

На ринку представлено кілька видів подібних виробів. Синтетична білизна має функцію відведення вологи. Теплі натуральні полотна здатні зберігати тепло. Двошарові вироби поєднують у собі обидві функції.

Перед початком вибору оптимального варіанту треба точно зрозуміти, з якою метою купується одяг. Є комплекти для посилених занять спортом, повсякденних прогулянок і активних ігор. Залежно від цих критеріїв є різні за функціоналом комплекти.

Як вибрати якісний продукт?

Зараз на вітчизняному ринку представлений широкий вибір брендів. Тому пошук оптимальної дитячої термобілизни може викликати деякі труднощі в батьків. У виборі фахівці рекомендують звернути увагу на такі критерії:

  • Склад. Якісні вироби виготовляють із поліестеру й поліпропілену. Ці матеріали найкраще здатні відводити вологу й мають високі показники довговічності. Не варто переживати, що подібна тканина стане причиною розвитку алергії та інших захворювань шкіри, оскільки всі матеріали антибактеріально оброблені і є абсолютно гіпоалергенними. Поліпропілен має мінус — він вбирає запахи з тіла і скочується в ковтунці. У разі контакту з вогнем він починає плавитися й неприємно пахнути горілою пластмасою. Поліестер у цьому випадку більш стійкий до зміни температури. Це чудове рішення для дітей-спортсменів або шанувальників активного зимового відпочинку. Для прогулянки можна вибирати вироби з бавовни або вовни. Альтернативою стане двошарова модель.
  • Розмір. Такий одяг підтримує дійсно працює тільки, коли щільно прилягає до тіла. Тому дуже велику білизну купувати заборонено. Водночас полотно не має обмежувати рухи малюка або здавлювати його.
  • Шви. Мають бути рівними й розташовуватися зовні, інакше виникає ймовірність, що дитина буде відчувати дискомфорт.
  • Етикетки. На хороших моделях усе бирки, етикетки й інші позначення розташовано зовні.
  •  Ціна. Не варто економити на подібній покупці. Дійсно якісний товар буде коштувати недешево, зате він не злиняє, що не розтягнеться і збереже презентабельний зовнішній вигляд на весь період експлуатації. Також такі вироби не вбирають запах поту й інші запахи.

Окремо варто приділити увагу виробникам. Відомими брендами є Craft, Guahoo, NORVEG, ODLO, Joha, Ketch. Ці фірми заслужили довіру безлічі споживачів і зарекомендували себе як виробники високоякісної продукції.

Перед тим, як оформляти замовлення на покупку дитячої термобілизни, прочитайте відгуки. Реальні користувачі розкажуть про переваги й вади придбаного виробу.

Щоб одяг прослужив упродовж тривалого часу, не варто прати його частіше ніж один раз на 10 днів. Також його рекомендують щодня провітрювати. Товар не можна сушити на батареї, а потрібно залишити в горизонтальному положенні до повного висихання.

Показати ще 60 товарів