• Акустична система Klipsch The One II Matte Black (K1067552) - зображення 1
  • Акустична система Klipsch The One II Matte Black (K1067552) - зображення 2
  • Немає в наявності

9 323

Продавець: Rozetka

Опис Акустична система Klipsch The One II Matte Black (K1067552)

Настільна аудіосистема Klipsch The One входить до серії Heritage Wireless, що говорить про подібність її зовнішнього вигляду з класичною акустикою цієї компанії. Колонку виготовлено в корпусі з МДФ, верхня й нижня панелі якого мають оздоблення натуральним деревом. Майже всю бокову поверхню Klipsch The One оздоблено акустично прозорою тканиною, структуру якої також вироблено в ретростилі. На мідних пластинках на верхній і задній панелях розташовано відповідно органи керування й вхідні роз'єми. Ручки регуляторів і перемикачів системи також покриті міддю, як і класичний логотип Klipsch на передній панелі. Можливе оздоблення колонки шпоном деревини двох сортів — чорним або горіховим.

Klipsch The One має конфігурацію 2.1 і обладнано парою замовних широкосмугових динаміків діаметром 57 мм, а також 114-мм басовиком. Потужність вбудованих підсилювачів в Klipsch The One становить 30 Вт, і їх вироблено на замовлення фірми провідним світовим виробником. АС розвиває істотний звуковий тиск, з гарним передаванням басів і артикульованими середніми частотами. Такого результату вдалося досягти завдяки точному настроюванню корпусу та динаміків Klipsch The One в лабораторіях компанії. Крім того, АС має широку діаграму спрямованості, що додає звучанню виразності й музичності.

Акустичну систему обладнано Bluetooth-приймачем версії 4.0, що забезпечує просте та стабільне з'єднання з різними мобільними пристроями, а також лінійним входом на роз'ємі mini-jack 3,5 мм. Завдяки використанню першокласних комплектуючих, продуманих схемних рішень і вдалому ретродизайну колонка Klipsch The One вже встигла набути популярності серед меломанів. Ця АС стане чудовим вибором, коли потрібно якісно озвучити невелике приміщення, особливо під час використання як джерела сигналу мобільних пристроїв.

Характеристики Акустична система Klipsch The One II Matte Black (K1067552)

Сумісність
Живлення
Входи
Бездротові можливості
Потужність, Вт
Кількість акустичних каналів
Додаткова інформація
  • Кількість смуг: 2
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.