Важко уявити ранок без чашки ароматної кави. Адже напій, що так бадьорить, не тільки допомагає прокинутися, він ще заряджає енергією та дарує гарний настрій на весь день. Напевно тому кількість кавоманів по всьому світу неухильно зростає з кожним днем.

Мелена кава: особливості та переваги

Готова мелена кава, яку можна купити на сайті ROZETKA за розумною ціною, представлена різними сортами кавових зерен. Для арабіки характерний яскравий букет смаку з невеликою гіркуватістю та насичений аромат, а для робусти — підвищений вміст кофеїну. При цьому мелена кава — це і 100% арабіка, і неперевершені купажі з домішкою робусти, які ідеально підходять для щоденного вживання.

Але відрізняється мелена кава не лише сортом зерен. Характерною особливістю продукту є ступінь обсмажування кавових бобів. Однак слід зазначити, що «правильного» ступеня обсмажування не існує. Наразі використовується близько десяти варіантів обсмажування, які умовно можна поділити на три групи:

  • слабке, воно ж світле — найлегше та щадне обсмажування зерен, що забезпечує легкий смак та аромат без жодних виражених відтінків;
  • середнє — це ідеальне співвідношення смаку та аромату; у меленій каві середнього прожарення вловлюється ледь відчутна гіркота;
  • сильне, воно ж темне — напій відрізняється сильною міцністю, насиченим ароматом і гірким смаком; пінка в такої кави виходить кольору темного шоколаду.

Поради та рекомендації

Щоб насолоджуватися ідеально приготовленим еспресо, під час купівлі упаковки меленої кави рекомендується враховувати ступінь помелу зерен:

  • Грубий. Зерна перемелюють у кавомолці рівно 10 секунд, внаслідок чого виходять досить великі гранули (діаметром до 1 мм), які краще використовувати для приготування еспресо в кавнику або френч-пресі.
  • Середній. Універсальний помел, який підходить для всіх типів кавомашин, а також для приготування напою в турці.
  • Тонкий. Використовується в професійних еспресо-машинах, у яких гаряча вода під високим тиском проходить через попередньо перемелену та пресовану натуральну каву. Тонкий помел зерен використовується в капсулах, чалдах (фільтр-пакетах), а також у кавомашинах ріжкового типу.
  • Дрібний, він же порошковий. Добре просмажені кавові боби подрібнюють до борошна. Ідеальний варіант для приготування густої ароматної кави по-турецьки.

Купити мелену каву з доставкою по всій Україні можна оформивши онлайн-замовлення на сайті ROZETKA. У каталозі представлено великий асортимент якісної продукції від відомих виробників: Якобс, Чорна карта, Амбасадор, Жардін, Lavazza, Іллі, Чібо та ін.

Що стосується пакування, то найкраще вибирати продукт у скляній або жерстяній банці. Також підійде м'яка фольгована упаковка. Однак після придбання мелену каву рекомендується пересипати з м'якої упаковки в скляну, жерстяну або керамічну ємність із кришкою, яку необхідно зберігати в прохолодному темному місці. Також для зберігання підійде цупкий паперовий пакет. Термін зберігання продукту у фірмовій упаковці — від 18 до 24 місяців, після відкриття — пів року.

Обрано 4000 товарів

Показати ще