На сьогодні комплекти сигналізацій є найефективнішим засобом захисту майна. Це пристрій, який за необхідності своєчасно сповіщає людину про незаконне вторгнення на її територію. Найчастіше сигналізація видає надзвичайно неприємний гучний звук. Звісно, існують і інші види охорони. Наприклад, велика зла собака або втомлений охоронець. Але вони не завжди ефективні та досить дорогі. А комплект охорони — це одиничне вкладення, яке забезпечить ефективний захист від злодіїв і інших непрошених гостей.

Принцип роботи пристрою

Щоб правильно дібрати охоронний пристрій, потрібно чітко уявляти, яким способом буде передаватися сигнал тривоги і яке обладнання буде використано. Але найголовніше все-таки вибрати систему. Існує два варіанти:

  • Дротова. Це сповіщувальний пристрій, який передає сигнал виключно через кабель. Така охоронна система існує досить давно та користується великим попитом.
  • Бездротова. Вона вважається порівняно новою розробкою. Але завдяки компактності та зручності розміщення займає лідирувальні позиції на ринку подібної продукції.

У кожної з них є як переваги, так і недоліки. Дротова сигналізація використовується досить часто. Датчики можуть перебувати на відстані 400 м. Це дуже зручно в будинках, де понад один поверх. Сигналу не заважають фізичні перешкоди. Але в цього виду є й недоліки. Наприклад, наявність видимих для злочинця елементів: дроти, кріплення.

Бездротова сигналізація — це більш сучасний зразок. Вона практично непомітна, портативна, проста у встановлені, незалежна від електрики, ефективно передає сигнал за допомогою радіохвиль. Але в цієї системи також є недоліки: необхідність заряджання акумулятора та зміни батареї, висока вартість, чутливість до перешкод, складність у ремонті.

Останнім часом великою популярністю користується саме GSM-сигналізація. Це охоронний пристрій, у структурі якого міститься один або кілька слотів, що дає змогу встановити SIM-картки GSM мобільного оператора. Все, що потрібно зробити, — вибрати оператора мобільного зв'язку, активувати SIM-картку, зробити один дзвінок, поповнити рахунок і розблокувати PIN код. Потім необхідно вставити активовану SIM-картку в охоронний пристрій. Після виконаної процедури на телефон власника будуть приходити сповіщення.

Як вибрати комплект сигналізацій

Дуже часто покупці замислюються над запитанням — як вибрати? Охоронне обладнання використовують досить давно, і це вже перестало бути екзотикою в наш час. Існує безліч видів подібних приладів. З появою перших сигналізацій їх власники зіткнулися з великою кількістю помилкових викликів і їх наслідками. У надії заощадити люди вважають за краще купувати найпростіший варіант обладнання. Такі бюджетні пристрої часом не можуть відрізнити домашнього вихованця від злочинця, який проник на територію, що охороняється. У такому разі охоронний пристрій стане не зовсім помічником, а справжнім головним болем.

Під час вибору охоронного пристрою потрібно враховувати, для охорони якого приміщення він буде куплений. Якщо комплект призначений для дому, то потрібно звернути увагу на кілька нюансів. Будинок — це таке місце, де має бути добре, затишно та гарно. Дроти, кабелі та кріплення дротового приладу навряд чи впишуться в інтер'єр. Але вибираючи красу, не потрібно забувати про технічні характеристики. Адже на відміну від GSM сигналізації, дротова не потребує постійного підзаряджання акумулятора, а працює від електрики. Тож перш ніж вибрати комплект охорони для будинку, потрібно чітко зважити всі за та проти, а також проконсультуватися з фахівцем.

На відміну від будинку, гараж — місце, для якого слово інтер'єр є недоречним. Естетичний чинник можна сміливо відкинути. Тут головне — надійність. Адже в гаражі зберігається святая святих: улюблена та єдина машина. У цьому разі потрібно брати до уваги такий вагомий чинник як віддаленість від місця проживання господаря. Для гаража дуже підійде вже згадана GSM сигналізація. Адже якщо він розміщений на великій відстані, то власник навряд чи зможе почути несамовиті крики дротової сигналізації. А ось СМС, яке прийде на телефон господаря гаража, точно буде ефективніша.

На просторах інтернету можна натрапити на багато різних відгуків про те, який вид охоронного пристрою кращий Але попри це вибір комплекту сигналізації краще довірити професіоналу.

Показати ще 60 товарів