Якщо говорити про технології майбутнього, то ip-сигналізації можна сміливо віднести до них. Можливо мало хто чув про неї, але скориставшись один раз прийде розуміння того, що гроші витрачені не даремно. Такі агрегати досить швидко, а можливо навіть спритніше інших передають сигнал на пульт охоронної організації. Це пов'язано з тим, що інформація передається за допомогою інтернету.

Виріб має досить модернізований вигляд, а бездротова камера здатна захоплювати дрібні деталі, тим самим захищати мешканців від грабіжників або дає змогу ретельніше їх розпізнати. Бездротові датчики саме те, що потрібно, коли є небезпека.

Особливості ip-сигналізації

Як і кожен товар, сигналізація має свої індивідуальні риси. Насамперед важливо, що охоронна система для будинку мала доступну ціну. Будь-який споживач може дозволити собі скористатися вдосконаленим і оперативним пристроєм. Він обладнаний кольоровим CMOS сенсором, має високу роздільну здатність, кнопок немає.Не варто переживати, що він буде глючити, все продумано до найдрібніших деталей, для квартири це зручний варіант.

Високий кут огляду дає змогу ретельно розглянути навіть самий прозірливих злодіїв. А датчики дають змогу відчути навіть мінімальні руху, шарудіння, вловити різкі звуки. Всі моделі ip-сигналізації оснащуються динаміками, мікрофонами. Існує можливість вставляти SD-карту, записувати й переносити інформацію. Що важливо, сирена настільки гучна, що буде важко не почути звук. Переваг достатньо, тепер, перед тим, як вибрати товар, є мінімальне розуміння про те, що він собою являє. Не завадить почитати відгуки й дізнатися від користувачів докладніше, про негативні й позитивні сторони. 

Обрано 228 товарів

Показати ще